Başak Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Başak Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Satürn, kavramlarda daha pratik anlamlar yaratır, yöneticilerdeki insanların gerçek kaygısını ve her birinin maddi ihtiyaçları konusunda çok fazla sezgiler yaratır. Daha esnek veya daha kapsamlı bir İdare vaadiyle sağlık, hizmetler etrafında dönen projeler geliştirmek iyi bir atmosferdir.

Aşk
Sirkeye dönüşen bir aşk hikayesi yüzünden tamamen dengesizleşiyorsunuz. Şu an, hesaplarınızı düzenlemek veya açıklamalar elde etmek için seçilmiş gibi görünmüyor. Gelecek günlerde, bazı ayarlamalar durum hakkında yeni bir karar vermenize izin verecektir. Gerginliklerin azalması için, büyük diplomasinize ve büyük baştan çıkarma gücünüze güvenmeniz gerekir.başak haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Görünürde hassas profesyonel hafta! İşyerinizdeki belirsiz bir iklim, biraz tanımak istediğinizde bile sizi dengesizleştirebilir. Sabır senin en iyi arkadaşın olacak, mizah da bazen gergin meslektaşları arasındaki ilişkileri artırabilir. Çatışmalara dönüşmeyen rahatsız edici anlaşmazlıklar görme acısını dramatize etmeyin. İlerlemenizi biraz unutun, bu hafta sizi tatmin edecek bir iş değil.

Servetinizin durumunu düşünmeniz ve bu alanda önemli kararlar vermeniz isteniyor. Mükemmel sezgilerden faydalanırsınız ve duruma bağlı olarak akıllıca ödünç alır veya ödersiniz. Şanslı olanlar, iade edilen para miktarlarını görecek veya Yetkililerin yardımseverliğinden yararlanacaklardır.

Para ve Şans
Para mutluluk yaratmaz ve iyi bir şeydir, bu hafta cüzdanınızdan daha fazlasını harcamamalısınız! Aksine, oldukça titiz bir yönetime dikkat edin ve gereksiz boşluklar olmadan, satın alma gücünüz serbest düşüş gösterir! İş arkadaşınızla birlikte bir spor salonundaki bu kaydı unutun veya yaşam ortağınızı memnun etmek için bu güneşe çıkın. Kayıt etmek!

Sağlık
Gökyüzü sizi sürekli aile baskılarına maruz bırakır, ortaya çıkamayan gerilimler karşısında kendinizi yoksul ve silahsız bulabilirsiniz. Hayallerinizi ifade etmeye ve projelerinizi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Yani, uzun vadeli düşünün ve şeklinizi koruyun. Ayrıca sürekli bir somatizasyon riskinin farkında olmalısınız.