Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

İster zevk ister iş olsun, ister hayatınızı renklendiren farklı bir etkinlik olsun, ister özellikle de bu haftasonu sizin rahmetiniz, retrograd olan bu haftasonu sizi coşkuyla doldurun. Kendinizi yalnız hissediyorsanız ve son zamanlarda aşka bir hayal kırıklığı yaşadıysanız evde yalnızlık ya da üzüntüyü ruminasyona bırakmayın, hazır olun, dışarı çıkın ve iyi arkadaşlarla buluşun ya da başka insanların ve sevinçlerin olduğu bir yere gidin. Birkaç gün içinde bir sonraki doğum gününüzün ne olacağı için hazırlanın.

Aşk
Bu, Toros tabelasını doğrudan etkileyen gezegensel etkilerden dolayı öğrenme ve olgunluk döngüsüdür. Yasak meyvenin tadı birdenbire lezzetli gibi gözükebilir ve günaha karşı koyabileceğiniz zor bir zamanınız olacaktır.boga burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Ancak eşinizden veya partnerinizden misilleme yapılmasına dikkat edin! Tek, büyük aşk bu sefer hayatınıza patlayabilir. Ve hatta evlilik düşüneceksin. Bununla birlikte, komplikasyonlar hemen ortaya çıkabilir. Bu anlık engellerin üstesinden gelmeyi başarırsanız, bu yeni ilişki zamana karşı koyma şansına sahip olacaktır.

Sağlık
Dünya tabelasının güvencesiyle kendinize olan güveninizi uygulayın. Eve girmeyin, çünkü bir kaza geçirebilir, düşebilir veya darbelere maruz kalabilirsiniz. İşinize odaklanın ve aynı anda birçok şeyi yapmaya çalışmayın.

Yumruğunuz kesinlikle Merkür’ün dolambaçlı yönleriyle azalmayacaktır, ancak etkili olması için iyi yönetilmesi gerekir. Her şey ritim ile ilgili: Kendinizi bulun, başkalarına saygı gösterin ve işler istediğiniz kadar hızlı hareket etmiyorsa üzülmeyin.

İş
Beklenmedik bir iş teklifi sizi düşünmenize ve bir süre beklediğin fırsatı sunmana yardımcı olacak, ama tamamen ikna olana kadar “evet” veya “hayır” demeyin ve tam olarak sizin için en iyisi budur. “Artıları” ve “eksilerini” tartın.

Günün olumsuz gezegensel yönleri projelerinizin başarısını görecek ve ilerlemesini duraklatacak olan kariyerinize giden yolu engelleyecektir. Yolda birçok engel duracak ve üstesinden gelmek için çok fazla zaman ve çaba harcamanız gerekecek. Karmaşık müzakereler sabır ve dikkat gerektirecektir. Ama fazla endişelenme: işler azar azar azar çalışır.

Para ve Şans
Hayatında gerçekten ne istediğinizi ve paranızı nasıl harcadığınızı analiz etmek için zaman ayırın. Çok önemli tasarruflar keşfedeceksiniz ve borçlarınızdan ve borçlarınızdan önünüzde kalabileceksiniz. Cebinizdeki aşırılıklara dikkat edin ve savurgan insanların paranızı manipüle etmesine izin vermeyin, Boga.

Maliyelerin yönetiminde zorluk çekmeme eğiliminde olacaksınız. Farkındalık ve ekonomi için biraz çaba sarf edin ya da finansal dengenizden ciddi şekilde ödün vermeyeceksiniz.

Aile
Yararlı bir organ olan Jüpiter, özellikle de aileniz ile sevdiklerinizle olan ilişkinizi koruyacaktır. Ayrıca çatınızın altında çok neşeli bir atmosfer vaat ediyor. Sadece Pluto’nun bu yönüne dikkat edin: Küçük bir çatışma sizi çocuklarınıza karşı koyabilir, ama kolayca yerleşeceksiniz çünkü önemli bir şeye güvenmeyecektir.

Sosyal hayat
Arkadaşça ilişkilerinde kendine iyi bak. İhtiyatsızlık eksikliği bugün talihsiz oranlarda olabilir. Bazı efervesansı getirecek uzak arkadaşların muhtemel beklenmedik gelişi. Yani bu varış için iyi stoklanmış bir buzdolabı var.