Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Önünüzde geçirdiğiniz günler, duygusal sahnenizde radikal bir değişimi temsil edecek, çünkü bu astral sahneden, sizi gerçekten ilgilendiren faaliyetlere somut bir şekilde kanal olmaya başlayacaksınız ve projeksiyon yolunda radikal bir değişimi fark edeceksiniz. Hayattan önce kendini.

Aşık bir şekilde kafanızın karıştığı zamanlar olacaktır, ama sonra gerçekliği fark edeceksiniz ve sonra sevginin nerede olduğunu ve aşk eksikliğinin ve her zaman kafanın ve kalbin her zaman dengelenmesinin önemini anlayacaksınız.boga burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Özellikle üçüncü şahısların itiraflarını veya geçmiş olayları unuttuysanız, dürüstlüğün aşırılığı zararlı olabilir. Boğa’nın samimiyetini belirli bir zamanda bir şey söyleme gereği ile dengeleyin.

Sağlık
Yakın zamanda bir kardiyovasküler probleminiz varsa, açık kalp ameliyatı veya benzer bozukluklar kan basıncını her zaman alarak hayatınızı zorlaştırmaz. Günümüzde, bu bozukluklar zamanında gittiklerinde artık çok ciddi değildir.

İş
İş yerinizde olumlu olan bir şey doğrudan sizinle birlikte yapmak zorundadır ve bu zamanda size söylemezlerse bile birkaç gün içinde umut verici sonuçlar elde edeceksiniz ve sizlere iş göremezlik ve çabalarınız için alacaklı olduğunuz başarıya ulaşacaksınız.

Para ve Şanslar
Sabrınız var çünkü kısa sürede çok fazla kazanmaya çalışırsanız alacağınız tek şey, kendinizle tamamen zıt olan ve ciddi zararlara neden olabilecek şüpheli bir ahlak ve ilkeler ile kendinizi kuşatmak olacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.