Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
İlginç toplantılar rüyalarının kişisini keşfedebilen bekarlar için öngörülebilir. Alevinizin nesnesi tarafından kendinizi fazla idealleştirmemeye dikkat edin. Ayrıca size uygun olmayan şeyleri görmekten ve ardından uyanmaktan vazgeçebilirsiniz.

Birlikte yaşayan yerli çiftler, bu kez, eşinizi ya da eşinizin kusur ve zayıf yönlerini gözler önüne sermek için istekli olursunuz. Hayatınızın atmosferinin bir çift olarak olumlu olduğunu söylemek yeterli olacaktır.boga burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Para
“Baraka” gezegeni, Jüpiter, size maddi olarak iyi şanslar olabilir. Vesilesiyle atlamak için hazırlanın. Muhtemelen iyi iş yapma fırsatı bulacaksınız.

İş
Bu gün boyunca kendinizi yakından takip etmeniz gerekecek. Dikkatli değilseniz, korkunç olursunuz, çalışmalarınızda çok enteresan değilsiniz ve ilk engelden vazgeçersiniz.

Uyarı! Böyle bir tutum rekabetin şiddetli olduğu zor zamanlarda daha da tehlikelidir.

Sağlık
Doğal savunmalarınız çok etkili bir şekilde çalışacak ve mevsimsel hastalıklarla aktif şekilde mücadele edeceksiniz. Buna ek olarak, büyük dayanıklılık ve büyük fiziksel güç göstereceksiniz.

Aile
Bir aile olarak sevdiğiniz kişilerin bakış açısını, sana söylesin ya da söyleme. Eş ve çocuklar öncelik vermeye çalışır ve yalnızca tek bir çözüm bulacaksınız: müzakereleri açın.

Sosyal hayat
Kendinizi açık şekilde ifade etme şansına sahip olacaksınız, ancak serseriler sizi kapacaktır. Alnında ter beating hissedersiniz ve kalbinizde kırmak için dayak yiyebilirsiniz. Hadi, kendinizi aynı suya atın. Deneyim birçok açıdan size çok yararlı olacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.