Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Aşk
Ayı tablonuzu etkileyerek provakasyon zevkinizi artırabilir. Ancak eşiniz veya partneriniz oyuna girer mi? Hiçbir şey daha az emin. Bütün ailenin yararına olacak projeler üretmenizi teşvik edecektir.boga burcu günlük burç yorumu 12 şubat 2018

Tek, Mars’ın bu konumu göz önüne alındığında, libido alışılagelenden biraz daha huzurlu olacak. Ancak, ilgisizlik içinde hiçbir şekilde batmayacaksınız: serin şekilde yerine getirilen bir aşk hayatı her zaman tam fiziksel ve ahlaki formda olmanın en iyi yolu olacaktır.

Para
İyi Odaklı Ay size gelirinizi geliştirme fırsatı verecektir. Buna yatırım yapmanız gerekecek; Ancak tereddüt etmeyin, kazancınız ilk bahsinizi aşacaktır. Fakat uzmanlara danışmak akıllıca olacaktır.

Sağlık
Sağlığınız, cennette Uranüs varlığı ile koşullandırılacak ve bu durum bazı sinirlilere neden olabilir.

Ancak bu etki nispeten iyi huylu olacaktır. Sadece dinlenmeyi, yoga yapmayı ya da rahatlatıcı bitki çayları içmeyi düşünün, ondan uzaklaşın.

İş
Hiçbir sıkıntı işinizin düzgün çalışmasını durdurmaz. Tatınıza uyacak tüm özgürlüğe sahip olacaksınız ve sizin için önemli olan fikirleri uygulayacaksınız.

Aile
Ailendeki atmosfer hassasiyet ve neşe ile olacak. Bununla birlikte, çocuklarınızın sağlığını daha yakından takip edin. Ve sessizce, size çok fazla hikaye anlatmadıklarını kontrol edin.

Sosyal hayat
Yardım çağrınız, sizi zor durumda bırakmak için ıslak olma riskinden kaçınamayacak bir arkadaş tarafından olumlu bir şekilde duyulacaktır. Düşünebilseler de, bu dünyada güzel dostluk var.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.