Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Eşiniz veya partnerinizle keyifli anlar yaşayacaksınız. Size destek olmaya gelecektir, size tavsiyede bulunacak ve ona olan hassasiyetinizi ve ona olan duygularınızın derinliğini hissettirmeye istekli olacaksınız. Bekar, çok talepkar olacaksın. Efsanevi bir kahramanla ya da masal prensesiyle karşılaşırsanız sadece çatlamak isteyeceksiniz. Bu yüzden çubuğu çok yükseğe koymamaya dikkat edin, aksi halde Uranüs ve Neptün’ün korunması bile rüya gördüğünüz nadir kuşu geçmeniz için yeterli olmayacaktır.

Para ve Şanslar
Bunlar bugün kaçırılacak iyi anlaşmalar ve cazip yatırımlar değildir. Seçim için şımarık olacaksın. Ancak, önceden kaybedilen bir projede tasarruflarınızı taahhüt etmemek ihtiyatlı olmaya devam edecektir.boga burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
İş alanındaki mevcut olumsuz astral kombinasyonlardan neler bekleyebiliriz? Bazı aksilikler, elbette. Bu cennet etkilerini en aza indirmek için, olabildiğince açık olun ve profesyonel ortamınızdan aynı açıklığı elde etmeye çalışın. Daha sonra, tıkanıklık, gecikme veya hayal kırıklığı durumunda, inatçı olmayın. Çabalarınız geçici olarak verimli olmaz.

Sağlık
Mars’ın harmonik açıdan tercih ettiği mükemmel fiziksel direnç. Bu şu an büyük varlığınız olacak. Ayrıca, enerji sermayenizi akıllıca yönetecek ve mikrobiyal ve viral saldırılara karşı mücadele edebilecek ve sürekli çaba gösterebileceksiniz.

Aile
Sonunda sevdiklerinize daha fazla rahatlık sağlamak için evinizde bazı güzelleştirme çalışmalarını gerçekleştirebileceksiniz. Kendinizi cesaretle taşıyın ve kendiniz için maksimum olanı yapmaya çalışın: paranız daha da iyileşir.

Sosyal Yaşam
İşaretin bazı yerlilerinin kargaşası ve kaygısı onları dini tarikatlara doğru sürükleyecektir. Tehlike ! Çok ince bir beyin yıkamanın ardından acımasız bir sistemde kölelerin oluşması muhtemeldir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.