Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Aşk hayatınıza hoşnutluk ve coşku dolu mutlu bir ton ile vurgulanmış, geçmişte kendine kayıtsız olan veya önermeleri sizi rahatsız eden kişiye daha yakın hissediyorsanız bile.

Başkalarıyla iletişim kurma şeklinizde olumlu bir etki tonu vardır, çünkü Jüpiter geriye doğru olsa da, doğrudan Venüs’ün Ay ile birlikte kullanılması, herhangi bir çatışmacı durumu düzeltmek ve sorunlar ve röportajlardan kurtulmak için doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olur.boga burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

Güvenlik tonunuzu kendiniz arttırın ve bu harika. Sabırsızlanmayın, durgunlaşacağını düşündüğünüz bir şey olumlu olarak düzenlenmiştir.

Aşk
Bu, kendinizi dengeli bir şekilde ifade etmenize, duygusal doğanın komplikasyonlarına neden olmadan hareketlerinize bir fren koymanıza yardımcı olma anlamında avantajlara sahiptir.

Sağlık
Toros burcunuzda gerekenden fazlasını yiyip kilo alma eğilimi vardır, bu nedenle hafta sonları sırasında yediğiniz şeyleri göz önünde bulundurun, böylece ideal kilonuzu korumak için bu kadar çok çaba sarfedilen zahmetle kazanılan zemini kaybetmeyin. .

İş
Rahatsız edici bir şey duyabilirsiniz, ancak çok fazla önem vermeyin çünkü bir kapının kapalı gibi görünmesine rağmen gerçek şu ki işinizde mevcut olanlardan daha iyi olacak diğer olasılıklar ve seçenekler açılıyor hayat.

Para ve Şans
Para kademeli olarak gelmeye devam edecek ve en azından bir davetiye veya hediye sizi başarıya götürecektir.

Ortamınızdaki finansal koşullar elverişlidir, bu nedenle bunlardan yararlanın ve herhangi bir değeri olduğundan hafife alma. Hepsi de bir servet dokunmasıdır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.