Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Tek, bu Neptün konfigürasyonu, genellikle aşk hayatınızı süslemek için bir şansın bir göstergesidir. Bu şans her türden olabilir, ancak çoğu zaman kafanızda uzun zamandır süren bir fantezinin gerçekleşmesiyle sonuçlanır. Her durumda, rüzgardan yararlanın. Dış bir element müdahale etmedikçe ve rahatsızlığınızın nedenlerini tanımlamanıza yardımcı olmadıkça, bir çiftin hayatı çok ünlü görünmüyor.

Para ve Şanslar
Bu küresel çevre para kazanmak için harika bir fırsat olabilir. O ortaya çıktığında bir şans ver. Bir şekilde veya başka bir şekilde, maddi ömrünüzü az ya da çok değiştirmelidir.boga burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Mükemmel canlılık. Sadece Mars’ın, enerjinin efendisinin desteğinden değil, aynı zamanda Güneş prensibine ilaveten yaşamın ilkesinden de yararlanacaksınız. Sadece olası problem: gergin olabilir ve rahatlamanız sorun olabilir. Kötü uyuyacak olursanız, bazı akupunktur seanslarının veya sofrolojilerinin dengeyi bulmanızda yardımcı olabileceğini unutmayın.

İş
İşinizde genel iklim hala oldukça gergin olacaktır. Ama eğer seninkini koyarsan işler senin için işe yarayacak. Etrafınızdakilerin ya da sizin için çalışanların iyi niyetlerini bağdaştırmaya çalışın; başarınızın esas koşulu olacak.

Aile
Jüpiter tarafından teşvik edilen evinizde iklime çok önem vereceksiniz. Bu iklime zarar veren bazı problemleri çözmeye çalışacaksınız. Ayrıca bir ard arda dava açabilirsiniz.

Sosyal Yaşam
Uranüs Konseyi: Başkalarıyla olan ilişkilerinin, bundan nasıl faydalanacağınızı biliyorsanız, zihninizi ve kalbinizi geliştirmek için iyi olduğunu bilin: “Demir, ütüyü keskinleştirir, böylece bir adam başka bir adamı keskinleştirir”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.