Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Seni lüks eşyaları çekebilirlerdi. Zevki tadın. Bütçe sadece bira için size ulaşsa bile, kaliteli şarap içmeye devam edersiniz! Bugün kendine özel bir tat verebilirsin. Pahalı bir restoranda öğle yemeğine gidin. Ya da kendine güzel ve eşsiz bir şey al. Belki lüks bir kalemle yazmaktan zevk alırsınız. Belki de evraklarınızı yeni bir deri evrak çantasına koymaktan zevk alırsınız.

Aşk
Bugün belki daha fazla zaman kazanıp belki de çok fazla zaman kazanabilirsiniz. Toplumsal bir taahhüde müdahale edip, arkadaşlarınızı ve ailenizi hayal kırıklığına uğratan şeyler. Ayrıca, bu özel kişiyle anlaşmazlıklara neden olacaktır. Endişelenmeyin, her şey olacak ve para geri eyleme düşecek. Devam et!boğa burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

İş
Bugün bir proje almak veya plan yapmakla ilgili olduğundan şüphe etmeyin. Örgütsel becerileriniz, neredeyse her şeyle başa çıkmak için mükemmel bir tarif hazırlayarak ekstra enerjiyle desteklenecek.

Hedeflerinizi ve planlarınızı odaklanmanıza yardımcı olmak için kağıda veya bilgisayara yazdığınızdan emin olun. Bugün kendini temizlemeye adamaya karar verirsen, hiç kullanmadığın şeylerden vazgeç. Birileri onları iyi bir şekilde kullanabildiğinden, bağış yapmayı düşünün.

Para ve Şans
Pek çok fırsat var ve her birinden yararlanmak için cazipsiniz. Peki, mutlu atmosferi mümkün olan en iyi şekilde kullanacaksanız, biraz ayrımcılık yapılmalıdır. Kesinlikle bir seyahate çıkacaksınız, çünkü bir şekilde çalışmalarınızın devamı bu.

Yetişkin eğitim merkezinde bir yemek kursuna kaydolmak gibi basit bir şey olabilir. Veya belki de tüm hayatınızın tutkusunu tatmin edecek ve bir işletme okuluna kabul için başvuracaksınız. Senin adına sevindim!

Sağlık
Bugün refah duygusu sizi istila edecek ve direnç için çok fazla enerji ve kapasiteye sahip olacaksınız. Kendinizi güçlü, iyimser ve hedeflerinize odaklanabileceksiniz.

Profesyonel kadınlarla biraz zaman geçirebilirsiniz. Fidanlık veya serada yapılacak bir yürüyüş size daha fazla enerji verecektir. Doğaya bağlanın ve yaşamın güzelliğinin tadını çıkarın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.