Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Bu gün hiçbir şey çökmeyin çünkü çok tahriklisiniz ve yerine getiremeyeceğinize söz verebilirsiniz. Duygularınızı temel alan bir şey söylemek ya da yapmak için bir zaman değil, işinizi değiştirmeden, hareket etmeden ya da üst düzey bir bağlılık gerektiren bir ilişki kurmadan önce tüm faktörleri hesaba katın. Sana ve servete de gülümser, ama olayları tahmin etmeyin.

Pek çok tektaş için, Uranüs’ün bu etkisi bugün bir toplantıya neden olacak ve üzüntüleri ortadan kaldıracaktır! Rüya gibi, rezervasyon olmadan yaşamak için harika bir macera. Karşılayacağınız kişi (ya da), sizinle aynı seviyeye kadar titreşecek ve mutlak ve patlayıcı romantizm ihtiyacınızı hissedecektir. Zaten bağlı iseniz, Satürn’ün dikkat! Bu gezegen, iletişimsizlik ya da kopma eksikliğine ya da tam tersine, sizden ya da eşinizden gelen büyük bir istikrar ihtiyacına neden olabilir.boga burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Samimi hayatınız, ilişkinize yaramazlık getirecek yaratıcılık ve yaratıcılık dokunuşuyla zenginleştirilecektir. Eşinizin yanında yoğun bir şekilde yaşamak için günün ve evden çıkıp sosyal olarak dolaşmanız gerekmiyorsa, sizi bekleyen sürprizler var.

Sağlık
Ayın etkisiyle, sabah saatlerinde biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Gece ayrıca zor yönleri de beraberinde getiriyor, dolayısıyla yatmadan önce alkollü ve heyecan verici içeceklerden kaçının. Bol ya da geç akşam yemekleri günü değil.

İş
Bugün Cuma, iş etkinliğinizi teşvik eden haberler alacaksınız. Eğer bir satıcınız varsa, iyi bir dalga elde edersiniz, ama çok fazla vaat edenlere ve hiçbir tecrübeye sahip olmayanlara karşı dikkatli olun çünkü yasal bir tuzağa düşebilirsiniz. Dikkatli ol ve keskin ol.

Para ve Şanslar
Ekonomik projelerinizde sıkışmış hissediyorsanız cesaretiniz kırılmayın, çünkü bir adım geri adım atmış olsanız bile, ikisini de geliştirmiş olacaksınız. Bu gezegen döngüsünde en az şey düşündüğünüzde ve ihtiyacınız olan para size geldiğinde en zor şeyler çözülür.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.