Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Ekonomik ve duygusal konularınız doğru yolda ve doğrudan çözmeye çalıştığınız karmaşık bir durum üzerinde odaklanıyorsunuz.

Bu anlarda zihninde netlik ve her şeyi ileriye götürmek için daha iyi bir eğilim var. Ay’ın hava unsuru üzerindeki etkisi, sizi sevinçle sallayacak kelimeleri duyacağınız bir duygu dolu bir gece geçiriyor.boga burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

Ailenin konularda doğal sınırlamaları aşmak için sezgi uygulamak ve başkalarının tepki, yani, empati, Boğa anlayışını yönetmek nasıl göreceksiniz.

Aşk
Çok duyarlı ve duyarlı olan bir dostluk, sizi çok fazla talep ediyor ve duygusal sorunlara neden oluyorsa, listenizde bir yere koyun ve hayal kırıklıklarınız dünyasına sarılmasına izin vermeyin, çünkü sadece romantik olarak sizi incitmekle kalmaz aynı zamanda eşinizle birlikte.

Sağlık
Bu vesile ile ertelediğiniz şeyleri yaparak huzurunuzun keyfini çıkarın ve şu andan itibaren önünüzde olan haftayı nasıl geliştireceğinize dair şimdi bir plan yapın.

Faaliyet, enerji ve canlılık üretir ve bunu işe koymak, iyileşme ve daha iyi yaşama potansiyelinizi arttırır.

İş
Yaşam, sürekli bir dönüşüm ve zekanız ve çalışmanız için bir meydan okumadır.

Günümüzde net bir zihinle yeni iş durumlarıyla karşı karşıya kalırsanız, işinizde meydana gelen ve sonuç olarak sizi, Toros’u olumlu şekilde etkileyecek tüm değişikliklerden yararlanabilirsiniz.

Para ve Şans
Sonunda para cebinde gelir. Sizin için çok şey ifade eden bir projeyi yürütmek için gerekli desteğe sahip olacaksınız ve böylece herkesin geliri artacaktır. Başınızda ekonomik ve sosyal başarı sağlayacak iyi bir fikir etrafında dönüyor.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.