Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2018

Şimdi sarmalayan bu enerji, projelerinizi ilerletmek ve acil konularınızı, Toros’unuzu ertelemeye devam etmek için azami ölçüde kullanılmalıdır.

Her ikisi de hiç ziyaret etmediğiniz bir yere sevecen bir uçuş, duygusal yaşamınızın ideal bir uyarıcısı olacaktır. Rutini çiğneyerek, ilişkinizi yeniden canlandıracak ve aynı zamanda bağları sevdikleriyle derinleştireceksiniz.boga burcu günlük burç yorumu 16 şubat 2018

Özellikle kendi işinizde iseniz, çalışma hayatınızda dinamik bir dokunma kazandıracak bazı durumlar vardır.

Aşk
Toros’unuzu çevreleyen kozmik enerjiler Şubat ayının ikinci haftasını yeni sevgi dolu yollarla gittikçe yoğunlaştıracaklarını belirtir.

Sağlık
Sağlığınız için şimdiki gezegensel geçiş muhteşem. Şu anda zevk aldığınız hayatın avantajlarından yararlanın ve açık havada bisiklet sürmek, yürümek gibi genç ve güçlü her zaman hissetmenize yardımcı olan bir şey gibi kendinizi eğlenceli ve sağlıklı bir şeyle karşılayın.

İş
Bu astral dönemde Toros işaretinizi çevreleyen kozmik olaylar sizi, pozisyonunuzda mükemmelleşmenizi ve üstlerinizden ve arkadaşlarınızdan liyakate almanızda size yardımcı olacak son derece şanslı durumlara yerleştirecektir.

Para ve Şans
Paranızı yatırmanın en uygun yolunu analiz edin, çünkü şimdi zengin seçenekler ve bolluk elde etmek için farklı olanaklara sahip olacaksınız, ancak yeni bir masrafla borca girmeden önce bütçenizi gözden geçirin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.