Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Hayatlarında hayal kırıklıklarına ya da hayal kırıklığına uğrayan ve “Ben yine aşık olmayacağım” diyen olanlar var, bu bir hata, sevgiyi reddetmek ölümden korkmak için yaşamaktan vazgeçmek gibidir.

Şubat ayının bu aşamasında, Toros’u çok şey öğreniyorsunuz ve bunlardan biri hayatınızın en iyi şekilde nasıl yapılacağını bilmektir, çünkü önemlidir.boga burcu günlük burç yorumu 17 şubat 2018

Sosyal medyaya, cep telefonuna ve endişelerinize, o kişiyle birlikte arzu ettiğiniz samimiyeti yaşamamıza izin vermeyin, çünkü tam da, hayat iki kat yıkamayacağımız bir nehir; çünkü her girdiğimizde farklıdır, farklıdır. başka bir su akışı şimdiki şeyin tadını çıkarın.

Aşk
Toros, şu anda Ay’ın etkisini alan akrep işaretinin tam tersidir ve yanınızda kiminmiş olduğunuzu düşünmekten bile biraz endişelenmeniz mümkündür. Kolayca, korkular herhangi bir yere yön vermez, aksine! Bugün hayatını yaşa.

Sağlık
Bu günlerde birçok Toros, vücutlarına biraz kilo vermiş olma ihtimalleri olduğu için ağırlıkları hakkında endişelenme eğilimindedir.

Her zaman birkaç ekstra kilo kötü sağlığa işaret eder, aksine, diyet türüne bağlıdır. Eğer sağlıklı beslenme kilosuna sahipseniz, fazla endişelenmeyin, biraz egzersiz yaparsanız dengenizi kurtarırsınız.

İş
Boğa burcundan geliyorsanız, emek meselesi hakkında endişe duyan ve buradaki ikinci şahısın Şubat ayının ikliminde açıkça görmediğiniz çok ender olan yerliler iseniz, çok neşelendirin ve ısrar ederseniz, doğruyu aldığınızda ne kadar iyi gittiğini göreceksiniz tutum!

Para ve Şans
Muhtemelen, karşı işaretlerinizle Ay’ın hareketinin, bilinçaltınızdaki iç yaylara dokunduğundan, sayıları, yerleri ve seçenekleri gözardı etmemeniz gerektiği söylenebilir; çünkü sizi alacaklı olduğunuz para ve servete götürecektir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.