Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Venüs ve Ay’ın bir bütün olarak, biri Kanserde, diğeri karşı burçtaki eylemi nedeniyle, yaşamınızda Boğa belirli bir duygusal dengesizlik dalgası yaratılması mümkündür. Nostalji sizi istila ederse ve kendinizi gri veya üzgün bir şey hissederseniz, bu moral bozucu duyguların sizi mutlu etmekten alıkoymasına izin vermeyin.

Şimdi uzlaşma sezonu, yeni buluşmalar ve samimi aşkınızı ve cinselliğinizi keşfetmek için yeni fırsatlar başlıyor. Bu hafta sonu gerçekleşecek olan gezegensel tril, hayallerinizden birini yerine getirmenize yardımcı olacaktır. Üzüntü yok, neşe zamanı, yaşamınıza olumlu ve mutlu bir hava katacaksınız.boğa burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Ayrılık varsa, bu ay haziran ayında yapılacak düzenleme zamanı olacak. Şimdi bir uzlaşma aşaması yaşıyorsunuz ve geçmişte olan bir şeyi günümüze getirerek şımartmamalısınız. Hoşnutsuzluğa neden olan şey unutulmalı ve mutlu olmayı teklif ettiyseniz, bunu başarmak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız.

Sağlık
Doktor olmayan ve bunu yapma yetkisi olmayan kişilerin tavsiyelerine uyarak ilaçları kendiniz reçete ederseniz, problemler ortaya çıkacaktır. Birçok fiziksel sorun, yetersiz bir sağlık rejiminden kaynaklanmaktadır.

İş
Artık iş pozisyonunuz konsolide edilmiştir ve iyi konumunuz Boğa sayesinde bunu iyileştirebilirsiniz. İşten çıkarma veya işten çıkarma söylentilerinden korkmayın, çünkü bu anlarda, neyse ki, sizin için böyle bir tahmin yoktur.

Para ve Şans
Ekonomik projelerinizde sıkışıp kaldığınızı hissettiğinizde cesaretiniz kırılmasın, çünkü bugün bir adım geri çekilseniz bile, iki tane ileriye gideceksiniz. Kumar konusunda çok fazla güvenmeyin, çünkü içlerinde mali sorunlarınıza çözüm bulamazsınız. Bugün başlayacak olan haziran ayının bu ayında gerçekleşecek olan iyiliğe hayran kalacaksınız.

Bugün Toros Astrolojisi Nedir, 2 Haziran 2019?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: yeni bir yaşam vizyonu, önemli kararlar verirken yeni bir bakış açısı.
Burcunuzdaki bugünün tehlikeli trendi Toros: Çözemediğiniz şey için çok endişe edin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Neyin amacı olmadığı konusunda ısrar ediyorum, çünkü geçmiş bir şey, yaşamınızda çoktan bitmiş bir aşama.

2 Haziran 2019’da Torosların İkili Hayat Tahminleri Nelerdir?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz Kanser, Akrep veya Balık gibi bir su işareti ise, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: Koç, Aslan ve Kova burcu işaretleriyle insanlarla yüzleşmekten ve tartışmalardan kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer su ve toprak elementleriyle (Boğa burcu, Başak burcu, Yengeç, Akrep ve Balık) uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: Şimdiye kadar size ilgi göstermeyen kişiye kişisel bir yaklaşım göreceksiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.