Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
Bu astral konfigürasyonda, sürpriz bir çift olarak sürprizle yola çıkacaksınız, ve anlaşmazlığa itiraz edeceksin. Ancak, bu mini krizden dolayı travmatize edilmekten çok uzak, ilişkinizi tamamen yeniden inşa etmek için saldıracaksınız. Bu nedenle, ele geçirmek için olağanüstü bir geri dönüş! Tek, romantik ilişkileriniz size en büyük memnuniyeti vermelidir. Girişimcilik, ilk adımları atmaktan ve bir kişi sizi memnun ederse buz kırmaktan çekinmeyecek. Bu fetih tavrı her seferinde başarılı olacak. Tebrik ederiz.

Para
Mevcut astral ortam size belirli bir malzeme rahatı sağlayacaktır. Bu, bazı borçları temizlemek ya da bazı acil harcamalar yapmak için izin verecektir. İlk adımlarınızdaki bazı hayal kırıklıklarına rağmen finansal operasyonlar büyük bir başarı şansına sahip olacak. Bununla birlikte, yeni faydalar elde etmeye başladığınızda, hem ihtiyatlı hem de dinamik olmanız gerekecektir.boga burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Günümüzde, her zamankinden daha fazla yağış, başarısızlığa veya en azından zaman kaybına neden olabilir. İşinizi dikkatli ve verimli bir şekilde yapın. Bir ekipte çalışmak için iyi bir zaman olacak, böylece iş çeşitli insanlar tarafından kontrol edilebilir.

Sağlık
Neptün, özellikle yoğun bir hayat sürdüğünüzde veya önemli iş veya aile sorumlulukları üstlendiğinizde, stresten kurtulmanın bir yolunu bulmak için bugün size tavsiyede bulunacaktır. Gevşeme size en büyük refahı getirecektir. Yoga, do-in veya shiatsu gibi oryantal teknikler sayesinde, daha iyi dinlenebilecek ve enerjinizi daha iyi kullanabileceksiniz, çünkü bunu nasıl yönlendireceğinizi öğreneceksiniz.

Aile
Beklenmedik olaylar, yeni bir aile sorunları gününü aydınlatacak. Akrabalarınıza danışmayı ihmal etmiyorsanız, bu zorluklara kolayca bir çözüm bulabilirsiniz.

Sosyal hayat
Onlara ihtiyacı olan arkadaşlarına yardım et. Çeşitli bahaneler altında saklanmayın. “Kuraklıkta iyi bir kaynak ve sıkıntı içinde iyi bir arkadaş tanıyoruz”.