Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Bu astral atmosferden bir şey kesin: çift planlı bir yaşamdan tatmin olmanın hiçbir sorumluluğu yok. İhtiyacınız olan şey hareket ve animasyon. Eşinizin takip etmesi gereken bir ilgi var! Bekar, aşk alanında muhtemelen sizin için çok anlamlı bir şey olmayacaktır. Bu durumda, biraz belirsiz bir durum sizin lehinize gelişebilir. Bu sizin arzunuzsa, daha girişimci olmanız ve diyalogu teşvik etmeniz size bağlıdır.

Sevginin mükemmelliği gezegeni Venüs, kalbinizi kutlayacaktır. Size eşiniz veya partnerinizle çok güzel bir duygusal ve anlaşma sözü verdi. Aynı duyguları ve aynı sevinçleri bilerek, uyum içinde titreşeceksin. Belki bazılarınız kararsız bir durumda yaşıyor ve konumlarını pekiştirecek veya sendikalarını resmileştirebilecektir. Tekler, aşk hayatında büyük bir karışıklık ve mutlu olabilirler.boga burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Mali durumunuz bugün Satürn’den doğrudan etkilenecek. Değişiklikler geçirmesi mümkündür. Hafif bir düşüş ya da tam tersine, bir gelişme olsun, aşırı endişelerinizi beslemeyin: zarafetle uyum sağlayabileceksiniz.

Plüton, uyumlu bir şekilde, mali konularda sizin için olumlu bir rol oynamalı, gelirinizi artırmanıza, daha iyi yatırımlar yapmanıza ve karlı yatırımlar yapmaya başlamanıza yardımcı olmalıdır. Bazı yerliler için bir miras mümkündür.

İş
Profesyonel başarılarınız başınızı çekecek. Herkes için büyük fırsatlar olacak, ancak herkes kendi kişisel durumlarına göre bunları kullanmak zorunda kalacak. Slogan için “ya hep ya hiç” almayın. İyi şöhretiniz başarınızdan ayrılamaz; ona sevgiyle davran.

İki cennet olayı, profesyonel yaşamınızı etkileyecektir. Bu olaylardan ilki: Jüpiter’in bu nadir konfigürasyonu, size olağanüstü bir şans vaat ediyor. Diğer dikkat çekici olay, Cennetteki Satürn’ün gelişi, bir inşaat ve konsolidasyon dönemini başlatacak. Bu gezegensel kokteyl size başarı sağlayacaktır. Fırsatı yakala!

Sağlık
Astral atmosferi tonik. İyi hissedeceksin. Tonunuzu ve güzel canlılığınızı bulmak, dağların ve vadilerin saldırılarına gideceksiniz. Neden bir yolculuğa biraz zaman ayırmıyorsunuz? Bu, rahatlamanıza ve eğlenmenize izin verir.

Gücünüzü, işinizde aşırı çalışma olasılığından kaçınmalısınız. Stres gerçekten sizi istila etmeye başlayabilir ve hız kaybını hissedersiniz. Rahatlayın.

Aile
Kendinize yakınlaşmak için bu küresel sakinliğin tadını çıkarın. Aile sektörünü etkileyen birçok gezegen sezgilerinizi geliştirecek ve çevrenizi derinlemesine anlamanızı sağlayacaktır. Bu son zamanlarda aile bağları diyalog eksikliği nedeniyle rahatlamış olanlar için bir şans olacaktır.

Aile ortamı, her biri bin bir aktivite sunan, son derece canlı ve sıcak olacak. Bununla birlikte, yanlış anlaşılma riskiyle karşı dikkatli olun. Soruya ışık tutana kadar kızmayın.

Sosyal Yaşam
Mars tabelasına hakim olacak. Sizi en fazla ne enerjilendirir, ya da sizi savurganlığa sürükler. Saldırganlığınız bazen kaçabilir ve çeşitli ilişkilerde hasara neden olabilir.

Satürn’ün etkisi açıkça kârlı olacaktır. Arkadaşlık alanında fırsatlar önerir. Buna ek olarak, pek çok ilgi duyulan yerlinin kişisel ilişkilerini önemli bir iş veya kariyer avantajı için kullanmasına olanak sağlayacaktır.