Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Cetvelinizin, Venüs gezegeni’nin doğrudan transit geçmesi ile birlikte, bu Perşembe günü, ekonomik ve çalışma hayatınızda açılacak olan olanaklar çok yüksek.

Bununla birlikte, yabancılarla iş yaparken dikkatli olmalısınız, çünkü sizi çevreleyen aura’nın temelleri yeterince güçlü olmayan bir yanlış iyimserlik durumu yaratma eğiliminde olduğu için bazı gecikmeler veya karışıklıklar olabilir.boga burcu günlük burç yorumu 22 şubat 2018

Öte yandan, duygusal açıdan, ailenizi ve aşk hayatınızı genel olarak, özellikle de her şeyin sizin için çok iyi göründüğü samimi ortamda ilerlemek için sevilen, desteklenen ve yeni enerjiyle dolu hissediyorsun.

Aşk
En karmaşık şeylerin tatminkar bir şekilde çözüldüğü olumlu bir duygusal döngü yaşıyorsunuz.

Sizinle eşiniz arasında tartışmalar ya da kavga ya da sorunlar olursa, şimdi herşey, şu anda yaşadığımız Şubat ayının son günlerini doğrulayacak her iki şey için de elverişli ve mutlu bir şekilde çözülmüştür.

Sağlık
Sabah saatlerinde biraz konsantre olabilir ve solunum problemleri veya kan dolaşımı muzdarip olursanız, rahatsız hissedersiniz.

Mümkün olduğunca dinlenmeye çalışın, ancak bu rahatsızlıklar devam ederse ve huzursuz hissederseniz, doktorunuza gidin. İlaç hakkında hiçbir şey bilmeyen şarlatanlar tarafından yutulmasına ve her şeyi icat etmesine izin vermeyin.

İş
İyi haber, Toros. Süreksizlik ve sebat ile bu konuma veya hakkınız olan pozisyona erişeceksiniz.

Göz önünde bulundurulmadığınız halde, cesareti kırmayın, çünkü kısa sürede çok ücretli ve sorumlu bir iş pozisyonuna başlayacaksınız. Neşelen, hepsinden sıçramaya yardımcı olacak o cesur adımını at

Para ve Şans
Toros, bir döngü analizi ve daha pozitif olgunluk başlatırsınız. İşinizi yürütmek için cesur olmalısınız, kendi hatalarınıza bakmalı ve başkalarını yalnızca sizin suçunuz için suçlamamalısınız. Bu şekilde, hatalarınızdan öğreneceksiniz ve paranızı yatırarak daha kesinlikli yapacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.