Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Boğa, hafif bir molanın ne kadar iyi geldiğine hayran kalacaksınız. Birkaç saat daha uyku, şekerleme veya kısa süreli hareketsizlik, sağlığınız üzerinde harikalar yaratacaktır. Endişelerinizin size uykusuzluk veya kötü rüyalar yaratmasına izin vermeyin.

Sadece işinizi iyi yapın ve gözlemleriniz ve tavsiyeleriniz takdir edilmeyeceğinden ve zamanınızı ve enerjinizi boşa harcayacağınız için başkalarının ne yaptığını merak etmeyin. Herkesin istediğini düşünmesine izin ver, işini yap ve başkalarının hayatına karışmama.boğa burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Bu, ilgili tespitlerin bir hafta sonu, Boğa. Eşinizle açık bir şekilde kaba bir konu hakkında konuşmayı düşünüyorsanız, kelimelerinizin alıcı kulaklara düşmesi ve görüşmelerin yapıcı ve uzlaştırıcı olması için doğru kelimeleri bulabilirsiniz. Şimdi yap!

Sağlık
Kendinizi Güneş’e maruz bırakırsanız aşırı önlem almalısınız ve koruyucu kremleri unutmayınız. Bir lekedeki veya köstebekteki önemli değişiklikleri dermatoloğunuza bildirin ve cildinize dikkat edin; bu, içinizin dış yansıması ve vücudun en geniş organıdır.

İş
Hassas bir soruyu veya bir iş arkadaşınızla bir çalışma talimatını açıklığa kavuşturma konusunda daha doğrudan olmaya çalışın. Dolaşırsanız, zaman ve enerji harcarsınız ve nihayet kimse bir şey anlamazdı. Tabii ki koşulların gerektirdiği inceliğini ve incelikle, açıkça ve rezervasyon olmadan konuşun.

Para ve Şans
Kendinizi biraz keşfedilmiş bir yatırıma atmadan önce, işlerinizi düzene sokmak ve ardından uzmanlarla finansal uzmanlarla akıllıca ilişkilendirmek gerekir, ancak kendinizi bilgilendirmeden hiçbir şey yapmayın. Şans eseri sürprizler var, ama oyunlara kör bir şekilde güvenme.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.