Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Ayın bu Pazartesidaki ayet burcunuzda bozulmasıyla ne yaptığınıza ve söylediklerinize dikkat etmelisiniz, Boğa. Aceleci veya makul olmayan bir şey yapmak istemediğiniz zaman dikkatli bir gün. Boğa inatçılığınız bir işte sorunlara neden olur. Diğer kişi senin kadar inatçı ise ısrar etmeyin.

Bugün size geçmişte sorunlara neden olan bazı tutumları değiştirmeyi öneriyor ve her şeyin nasıl talep edileceğini göreceksiniz. Neyse ki, rızanızla Venus doğrudan duyarlı Yengec işaretiyle sezginiz tam doğru.boğa burcu günlük burç yorumu 27 mayıs 2019

Aşk
Kalbinizde size iyi bir şey olduğunu gösteren bir dayak hissediyorsunuz. Bir kişi senin tarafına dönecek. Sevginin, tutkunun, sizi rahatsız eden ve geride bıraktığınız her gün ve her gece yoğun bir şekilde yaşama zamanınız. Tamamen yaşayabilirsiniz.

Sağlık
Vücudunuz genellikle her zaman aklınıza ve bunu sezgilerinize ve hislerinize itaat eder. İçsel kaygılarınızı ve korkularınızı dinlendirin. Bu Pazartesi günü günün daha huzurlu yaşamaya adamak ve sağlığınızı çok geliştirmek.

İş
Bu ufukta iş ufkunuzda olumsuz bir şey yok bu yüzden devam edin, Boğa, yaptığınız şeye devam edin ve çok kısa sürede çabalarınızın tanınacağını ve iyi bir maaş artışı ya da terfi alacağınızı göreceksiniz.

Para ve Şans
Perdelerin arkasında gizli bir şekilde saklarsanız ve kimseye refahınızı göstermezseniz daha fazla başarı elde edersiniz, çünkü kıskanç insanların gözleri hep üstünüze gelir ve yorumları size zarar verebilir.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.