Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Sevdiklerinizle daha fazla zaman, özellikle de daha fazla kaliteyi paylaşacaksınız, ilişkideki ana şey olan sevgi, sevgi ve anlayış cümleleriyle uğraşmayın. Hassasiyetinizi, ilişkinizin temellerini olumlu bir şekilde sarsan bir tutku dokunuşuyla ifade edin.

Kişisel karizmanız ve büyüleyici gülümsemeniz size yeni bir ilişkide koz kartı verecektir, bu Boğa doğum günü döngüsündeki işaretinizin şehvetli çekiciliği açıkça ortaya konacaktır.boga burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Cetveliniz, Venüs gezegen düz devam ediyor ve ayın bu sonunun hakim olduğu ton iyi iletişim, x nedenleriyle ayrılanlar arasında mutlu düzenlemeler ve uzak görünen bir kişiye yaklaşım, ama yine de size daha yakın. ne düşünebilirsin.

Sağlık
Bu döngüde, zamanlarını harcayan ve herkesin kusurlarını arayan negatif ve çatışmacı insanlarla tartışmaktan kaçının. Bütün bu tip insanlar, kutularınızdan kurtulmak, stres seviyenizi arttırmak ve baş ağrılarına ve sinir gerginliğine neden olmaktır.

İş
Yeni seçenekler ortaya çıkmaktadır, özellikle işsizseniz ve farklı yollar arıyorsanız, faydalanmanız gereken iş fırsatları. Sizi çevreleyen kozmik olaylar zorludur ve sizinle temas eden herkese ilham verecektir. Unutmayın ki, geriye dönük gezegenler olmasına rağmen, şu anda çok iyi desteklendiniz.

Para ve Şanslar
Bugün itibariyle ve doğum ayı döngüsünüzün ikinci aşamasına denk gelen Mayıs ayı sonuna geldiğinizde, iyi bir ekonomik büyüme dönemine gireceksiniz. Zorlu durumlardan mutlu bir şekilde ayrılacaksınız ve en azından bunu beklediğinizde, mali durumunuzu ilerletmek için doğru yolda sizi yönlendirecek ek bir gelir elde edeceksiniz.