Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Genel bakış açılarınızı ve o kişiye bakış açınızı değiştirecek bazı durumlar olacaktır. Sevgi ve fantastik, birkaç gün eğlenceyle dolu Boğa elele tutuşuyor.

Bugünün etkinlikleri sizden derhal harekete geçmenizi ve bir imzayı ertelememenizi isteyecektir, ancak bunu yapmadan önce, sorunlara karışmamak için mali işlerinizde tecrübesi olan uzmanlara ve kişilere danışın.boğa burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Günümüzdeki gezegen yapılandırmasından ilerleyen duygusal ve duygusal effluvium devam ediyor. Kova’da Venüs var, doğrudan. Daha önce sizin için önemli olmayan kişiye daha yakın hissedeceksiniz. Çevrenizde meydana gelen değişimler yakınlık içinde bir keyif döngüsü yaratır, Boğa.

Sağlık
Bazı geçici rahatsızlıklar size rahatsızlık verebilir. Neyse ki gün geçtikçe yok olacaklar. Zihninizi diğer meselelerle meşgul edin; rahatsızlıklar tam olarak vardıklarında kaybolmaya başlayacaktır.

İş
İşinizdeki diğer meslektaşlarınızla iletişim kurma şekliniz bu dönemde başarı faktörü olacak çünkü birçoğu rehberlik ve tavsiyenizi almaya ancak işlerinde değerlendirilmemeye veya değerlendirilmemeye gelecek. Yeni bir pozisyon arıyorsanız, yakında başaracaksınız.

Para ve Şans
İş pozisyonunuzda beklenmeyen bir değişim sizi ekonominizle ilgili yeni tutumlar almaya zorlayacaktır. Yapılan düzeltmeler, bunları uygun vade ile uygulamanız ve tartışmalarda enerjiyi boşa harcamamanız veya “iyi görünmek için işe yaramaz nesneler satın almamanız” sonucu verecektir. Toros biriktirme hissinizi uygulayın.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.