Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Sizi her alanda destekleyen Mars ve Ay sayesinde inisiyatif alma ve ilerlemede sorun yaşamazsınız.

Aşk Ortam
Size büyük bir güven ve herkesi memnun etme arzusu getirecek olan Mars. İlişkinizde uyumu korumak ve sevdiklerinizi şımartmak için çok fazla enerji harcayacaksınız. İster bekar olun, ister çift olun, diğerleri ilk dikkatiniz olacaktır. Sizin için ideal bir pazar!

Sen bir ilişki içinde
Yanınızda yaşamak iyi olacak ve eşiniz aşık hissetmekten mutluluk duyacaktır. Tutku alevi korumak için sadece dikkatleri, küçük hareketleri çoğalttığınız söylenmelidir. Yarısını geri kazanmak isteyeceksin ve kendi kendine belirlediğin hedefe ulaşmakta hiç zorlanmayacağını söylemeye gerek yok.

Tek
Nezaketiniz ve bağlılığınız yakında sizi ve umduğunuzdan daha fazla baştan çıkaracak. Davetiyelerin ne zaman döneceğini bilmeyeceğiniz noktaya kadar yağmur yağacak bir Pazar bekleyin. Eğer aşkı bulmayı ümit ediyorsan, fırsatın olacak, çünkü ufukta güzel bir buluşma başlıyor.

yaramaz avukatın
Diğer pek çok erojen bölgesini keşfedin, keyfi getirin … Terbiyeli öpücükler uzun bir zevk gecesini habercisi olacak.

çalışma
Çalışmanız gerekiyorsa, gün çok meşgul olmayacak. Bu zorlu bir verimlilikte olmanızı engellemez. Kutunun dışında düşünmek ve çalışma biçiminizde yenilik yapmaktan çekinmeyin. Kazanan bir tutum!

mali
Akıllı tarafınız devralır ve finans durumunuza dikkat etmenizi sağlar. Hiçbir şeyin beklenmeyeceği bir şey kalmayacak ve tehlikesizce karşılayabileceğiniz küçük zevkleri tam olarak biliyorsunuz.

dirilik
Bu Pazar hakkında söylenecek bir şey yok, kaygısız ve içsel bir sağlık dalgası üzerinde sörf yapıyorsunuz, bundan tam anlamıyla faydalanıyorsunuz, haklısınız!

aile
Rahatlayın, atmosferi rahatlatmak için mizah üzerine tereddüt etmeyeceksiniz. Sevdikleriniz parlak gülüşünüzü ve iyi ruh halinizi takdir edeceklerdir.

arkadaşlar
Mars’a giden Ay ekimi sizi inisiyatif almaya zorlar ve arkadaşlarınızın çevrelediği bu günün programını yaparsınız.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.