Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Ayın geçişi ile geçmişin anılarını ve hatıralarını uyandırıyorsun. Boğa burcundaki bu etki, birkaç saat içinde gerçeğe dönüşen canlı ve gerçek rüyalara neden olur.

Onlara dikkat edin çünkü para, seyahat ve servet belirtiyorlar. Ayrıca, duygusal konularda, hayatınızda yeni zevk, samimiyet ve tutku yolları açılır.boga burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Tek veya bekar iseniz, etrafınızda ortaya çıkabilecek fırsatları kaçırmayın çünkü sevgi beklemez ve sunulduğunda onu yakalamanız gerekir.

Aşk
Belki de planınızı önümüzdeki günlerde değiştirmeli ve başka bir yönde yeniden yönlendirmelisiniz.

Kendinizle karar vermeyin, ancak eşinizle hemfikir olun, böylece seçilen site ve gelecekteki faaliyetler her iki tarafça da sevilecek ve gereksiz tartışmalar olmayacak. Birkaç gün içinde, doğum gününüze yoğun ve tutkulu bir şekilde başlayacaksınız, göreceksiniz.

Sağlık
Eğer gergin hissediyorsanız endişelenmeyin çünkü endişe durumunuzu arttıracaksınız.

Bu günlerde stres dengesizliklere neden olur ve normal bioritminizi kurtarır, daha iyi şeyler almak ve daha fazla rahatlamak en iyisidir.

İş
Ekstra bir işten daha fazlasını alacak ve hızlı bir şekilde para kazanacaksınız. Bu yeni mesleği çok yararlı olacak çünkü bu, şimdiye kadar sadece projeler olan birçok fikri yaratıcı bir şekilde uygulamanıza izin verecektir.

Para ve Şanslar
Yasal karışıklıklardan kaçınmak için bir kağıt veya sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, satırlar arasında okuma yeteneğinizi geliştirin.

Çevrenizde elverişli ekonomik hareketler vardır, ancak tuzaklar da Venüs’ün gerginlik eyleminden dolayı ortaya çıkar.