Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Doğum gününüzdür ve kendinizi ciddiye almanıza yardımcı olacak daha büyük bir duygusal istikrar aşamasına giriyorsunuz. Sezgilerine güven. Sevdiğin kişi şu anda uzak olsa bile yanınıza dönecek, ama çok ısrar etmeyecek ya da onu kaybedeceksin.

Son dakika için hiçbir şey bırakmayın çünkü her şeyi çabuk ve dikkatsiz bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz; bu, kişiliğinizle ilgisi olmayan özensiz ve kötü bir işte sona erer.boga burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Çok ihtiyatlı ve diplomatik olmalı ve mevcut duygusal koşullarınızı uygunsuz kelimelerle karıştırmaktan kaçınmalısınız. Sezgileriniz, duygusal ilişkinizden ödün vermemek için doğru ifadeleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık
Çiğneme veya genel olarak dişlerinizle ilgili sıkıntılarınız varsa, dişçiye gitme zamanıdır. Bir diş çürüğü, sekonder sağlık bozukluklarına neden olabilir ve böbrekler, dolaşım ve hatta sinir sisteminde problemler yaratabilir.

İş
Dikkatlice çalışmanız gereken farklı teklifler ve öneriler alırsınız, çünkü tam olarak nitelendirmediğiniz bir işe girdiğinizde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Karar vermeden önce seçenekleri değerlendirin.

Para ve Şanslar
Yasal bir karar, bir dava veya para talebi ile ilgili bir çözüm bekliyorsanız iyi haber var. Neyse ki, bu Boğa doğum günü döngüsünde, ekonomik endişeler geride kalıyor ve yeni umutlar ve teşvikler ortaya çıkıyor.