Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Ağustos 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Ağustos 2018

Uranüs’ün geçtiğimiz günlerde meydana gelen retrograd geçişinden endişe etmeyin çünkü bu tür hareketler bazı prosedürleri yavaşlatan ana şeydir, ki bu da eğer olumlu tarafa bakarsanız, uygun olur, çünkü daha önce bunu yansıtmanıza yardımcı olur Duygusal veya ekonomik olarak ortaya çıkan ilk şeye kendinizi harekete geçirme ve impulsif olarak başlatma.

Bununla birlikte, her şeyin ortasında, günlük endişelerinizi bir kenara bıraktığınız ve gerçekten konsantre olan enerjilere ve çabalara değecek olan şeylere kendinizi bıraktığınız bir aşamaya başladığınızı göreceksiniz. Çok ilginç bir dönem.boga burcu günlük burç yorumu 6 agustos 2018

Aşk
Bu gün var olan gezegensel yönlerden dolayı partnerinize, sizin tarafınızdan bir hassasiyet eksikliği olarak algılanabilecek bir şey söylerken çok dikkatli olmalısınız. Geriye dönük etkilerin dilinizi çevrelemesine izin vermeyin.

Sağlık
Hipertansif misiniz? Bu, kan basıncınızı almanın ve son zamanlarda dengesizlikler yaşadıysanız, her şeyin gerektiği gibi olup olmadığını kontrol etme zamanıdır. Bu astral dönemde kilonuza dikkat edin, egzersiz yapın ve rasyonel olarak besleyin.

İş
Çalışmalarınızda sizi yavaşlatacak bazı küçük engellerin ortaya çıkması olasıdır, ancak coşkuyla devam etmelisiniz çünkü olumlu sonuçlar elde etmenin tek yolu budur. Belki zor bir gündesin, ama üstesinden geleceksin.

Para ve Şanslar
İğrenç ve uyanık, Boğa. Tehlikeli durumlardan kaçınmak için öğleden sonra veya gece saatlerinde ATM’de nakit alacaksanız, paranıza iyi bakın. Şüpheli bir şey fark ederseniz, o yere gitmezseniz, bu günleri önlemek daha iyidir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.