Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Mükemmel gezegen dürtüleri, evli hayatınızı koruyacaktır. Üç gezegenin eş zamanlı eylemi ikinci bir balayı vaat ediyor. Bu gezegenler, eşinizle veya eşinizle güven ve karşılıklı saygı ilişkisi kurmanıza yardımcı olacaktır. Yalnız isen, Venüs cennette çok iyi yönler oluşturacak. Muhteşem bir coşkuyla kalplerin fethine gideceksiniz. Ancak, Neptün’ün zayıf duruşu nedeniyle duygusal komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Önemli olan tam olarak ne istediğini bilecek.

Para ve Şanslar
Pluto’nun desteğiyle, kendiniz hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksınız ve finansal olasılıklarınızı daha iyi değerlendirebileceksiniz. Sizi başarıya götürecek doğru seçimleri de yapacaksınız.boga burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Motorun mu? Çalışıyor. Ama yine de, direncin, normalden daha yüksek olsa bile, kendi sınırlarının olabileceğini düşünün. Fırsatınız varsa, rahatlayın ve temiz havaya oksijen verin, pilleri yeniden şarj edersiniz. Değilse, her şekilde dinlenmeyi düşün ve rahatla.

İş
Profesyonel aktiviteler için yarım ton günü. Bir çalışma gezisi veya uzun bir araştırma işi başlatmak için harika olabilir. Öte yandan, bir projeyi tanıtmanız veya kamuoyunda konuşmanız gerekiyorsa, oldukça rahatsız edersiniz. Tam ölçütünüzü verebilecek bir konumda bulunmadığınızı fark ederseniz, kendinizi zorlamayın: Bu sefer kendinize biraz zaman ayırmaya başlayacaksınız.

Aile Hayatı
Bir kez olsun, bazen şımartdığınız kriz iklimlerini reddedeceksiniz. Neptün’den etkilenen, huzur ve aile uyumunu arayacaksınız. Tüm sevdiklerin sana olan sevgisini gösterecek.

Sosyal Yaşam
Her zamankinden daha çok, etrafınızdakilerin sürekli olarak eylemlerinizi izlediklerini veya sırtınızın ardında kötü şeyler söylediklerini hissedeceksiniz. Fakat yakından bakarsanız, bunun olmadığını fark edersiniz. Yani, “insanların senin hakkında ne düşündükleri hakkında endişelenmeyin çünkü onlar hakkında düşünmüyorlar ve sadece onlar hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum”.