Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Çatışmalı bir küresel ortam nedeniyle evli yaşamınızdaki yanlış anlamaları korkmak için sebep var. Neyse ki, bir arkadaş ya da akraba bu kötü kara bulutları kovalamaya yardımcı olacak. Tek, ah, sevginin zevkleri! Zevkle tadacaksınız. Eğer tatildeyseniz, tüm zamanlarınızı burada geçireceksiniz ve maceralarınızı çok heyecanlı yaşayacaksınız. Bugün önemli bir toplantı oldukça mümkündür.

Para
Malzeme alanında, biraz fazla kaygısız ve salıverme size pahalıya mal olabilir. Aksine, çok dikkatli olmak ve mali çıkarlarınızı korumak için her şeyi yapmakla her türlü ilginiz olacaktır. Aksi takdirde, talihsiz bir olay size düşebilir.boga burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Bu anın astral akıları sağlık açısından çok güçlüdür. Her türlü mikrop ve virüsleri kolayca yok edebilecek ve titanik çabalar sağlayabileceksiniz. Acı çeken tüm işleri ve projeleri bitirmek için şu anda görünüşte bitmeyen canlılığınızdan yararlanın; boş aktivitelere kapılarak boşa harcamayın.

İş
Kötülük Neptün’ün engellenmesiyle sayın. İstenilen sonuçları elde etmek için iyi niyetlere veya büyüleyici gülümsemeye ihtiyacınız olmayacaktır. Sadece sıkı çalışma sizi başarılı kılabilir.

Aile
Ayrıcalık aile hayatı. Ebeveynlerinizi veya yönetmeliklerinizi davet edin. Sevginize ihtiyacı olacak çocuklarınızla daha fazla zaman geçirin. Evinize gelince, geliştirmek için çok fazla masraftan kaçının.

Sosyal hayat
Neptün’ün bu yönü, sizin ve arkadaşlarınız arasında, özellikle de diğer cinsiyetten olanlar arasında, çoğu kez çıkar ya da prestij konularında, çatışmaların ortaya çıkacağına dair korkular doğurmaktadır. Tabii ki, battaniyeyi size çekmeye çalışarak kaçabilirdiniz, ama sadece uygun olacak. En iyi çözüm, rakiplerinizin yüzünü kaybetmeden çekmelerine izin vermek için, bir miktar fedakarlık yaparak küçük bir fedakârlık yapmak olabilir. Başka bir deyişle, toplam zafer için değil, uzlaşmaya bakın.