Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bu cumartesi Ay’dan gelen enerji, sizleri yoğun yaşama yeteneğinizi harekete geçirir. Bugün, sevgili partnerinizle şehvetli, farklı, cesurca bir şeyler yapmak ve yarı uykulu bir şeyi yeniden canlandırmak için uygun bir gün, Boğa.

Kendinizi başkalarının yerine koyabilir ve aynı zamanda sizi sevilen birinden uzaklaştırabilecek şikayetlerinize çözüm bulabilirsiniz. Sözde “empati” yi uygulayın ve sizin için ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz. Gece saatlerinde önemli kararlar verirken biraz tereddüt edebilirsiniz. Hergünlerine güven.boga burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Son bir ayrılık hakkında biraz üzgün hissediyorsanız, duygusal bakış açınızı olumlu yönde değiştirecek hoş bir haberiniz olur. Bugün Satürn’ün retrograd geçişini başlatıyor, bu yüzden çok dikkatli olmanızı ve sizin tarafınızdan bulunan kişinin her zaman şüphe duymasını sağlamanızı öneririm.

Sağlık
Dolaşım sisteminizi uyaran ve kaslarınızı canlandıran herhangi bir aktivite şu anda çok iyi desteklenmektedir. Sürenizi mümkün olduğunca akılcı bir şekilde dağıtmanın yolu, sağlığınızı geliştirmenize ve her zaman formda hissetmenize yardımcı olacaktır.

İş
İş arkadaşlarınızdan duygusal olarak çok kararsız olan ve yalnızca en kötüsünü düşünen ve işten çıkarılma ve iş sorunları ile kafanızı dolduran söylentiler vardır.

Para ve Şanslar
Projeye enerji verirseniz ve kendiniz için belirlediğiniz hedeflerden sizi ayrıştırmanıza izin vermezseniz, gerçekte ne olabileceğini düşünüyorsunuz. Parlak fikirlere sahip olmanıza katkıda bulunan özellikler var.