Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Aşk
Oldukça uzak, şu anda bekar, ya da memnun etmek zor! Bu şartlar altında, size uygun bir toplantı yapmak kolay değildir. Sabrınızı atın veya davranışınızı değiştirerek size daha fazla şans verin.

Korkunç değil, bir çiftin hayatı, hemen şimdi! Bu kimin hatası ? Kendinizi kilitleme eğiliminde olacak, bu da eşinizi veya eşinizi istikrarsız hale getirebilir ve raporlarınızda biraz karışıklığa neden olabilir. Bu durum bir süre devam ediyorsa, ciddi bir şekilde görünmesi gerekebilir.boga burcu günlük burç yorumu 9 şubat 2018

Para
Maliyetleriniz değişmeyecek. Siyah fikirler için düşmeyin. İşler aydınlanacak ve yakında iyi geçecek. Acımasız kararlarla kızgın çekim yapmayın, çünkü pişman olursunuz.

Sağlık
Mars’ın iyi akışı ile, hafif bir dalış yaptıktan sonra, fitnessınız gelişecek ve giderek tonik ve dinamik olacaksınız. Ayrıca mükemmel bir sinir dengesinden yararlanacaksınız.

İş
Cıva, kısayollar ödünç vererek sizi profesyonel başarıya götürebilir. Bu gün, özellikle yaratıcı hayal gücüne hitap eden alanlarda yeteneklerinizi en iyi şekilde bulacaksınız.

İlişkilerinizden seçerek, coşkunuzu paylaşanlar sizden başarı elde edilecektir.

Aile
Aile ilişkileri biraz zor olacak çünkü kendiniz gibi kendinizle ilgilenmediğinizi hissedebiliyorsunuz.

Bu, kurtulmak zor bir zaman geçirmeniz ve bazen kendinize çekilmenizi sağlayacak bir düşüncedir. Ancak bu tamamen yanlış bir fikir.

Sosyal hayat
Pluto, size güçlü ve heyecan verici yeni bir ilişki vaat eden sektör arkadaşlarınızı etkileyecektir. Ancak, bu arada, gerçekten arkadaşlık mı olacak?

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.