Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Şimdiki Boğa tadını çıkarırken kendinizi geleceğe yansıtmanın zamanı geldi. Ufaklara bakma. Yüzde yüz sorumluluk aldığın ve doğaçlama ya da şansa hiçbir şey bırakmadığın zaman duygusal hayatın güçlenir ve her gün gelişir.

Her türlü karşılaşmaya hazırlıklı olmalısınız, bazıları gerçekten şaşırtıcı, çünkü en azından kimsenin size gerçek bir duygusal ilgi göstereceğini düşündünüz. Aslında Venüs’ün doğrudan Yengeç üzerindeki etkisi yoğun ve heyecan verici.boğa burcu günlük burç yorumu cuma 7 haziran 2019

Aşk
Sonunda, birçok engel ve tuzağı aştıktan sonra, uzun zamandır görmek istediklerinizin önünde duruyorsunuz ve bu duygusal bakış açısı sizi çok üzgün ve endişeli hale getiriyor. Umutsuzluğa kapılmayın çünkü çok fazla endişe duyarsanız size zarar verir. Her şey anında, zamanında ve bu anlamda siz, Boğa, büyük bir eşitlik, sabır ve sakinlik sahibidir, nasıl bekleyeceğinizi bilirsiniz.

Sağlık
Kaygı sıklıkla çarpıntıya ve göğüs ağrısına neden olur. Bu sizin durumunuzsa, kalp ile ilgili koşulların gereksiz yere üstlenilmesi için kendinizi eziyet etmeyin. Tabii ki, rahatsızlıktan şüphelenirseniz veya devam ederseniz, doktorunuza danışın.

İş
Çok faydalı bir emek değişimi görselleştirilmiştir. Başka bir şirkette iyi bir pozisyonda olan ve her zaman nispeten iyi bir şekilde iyi çalıştığınız eski bir iş arkadaşı, size çok ilginç bir şey sunmak için size yaklaşıyor. Her şey haziran ayının bu ilk iki haftasında mümkündür.

Para ve Şans
Şans iyi desteklenir ve ayrıca bankalar, krediler, mevduat sertifikaları ve diğer borsa işlemleriyle ilgili her şey. Biraz ekstra paraya ihtiyacınız varsa, kolayca ve çok iyi bir ilgi ile elde edebilirsiniz.

Bugün Boğa Burç ve Astroloji Nedir? 7 Haziran 2019

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: sizi yarı yolda bırakmış olduğunuz bir şeyi bitirmeye davet eden güçlü arzu.
Bugün Boğa’nın işaretindeki tehlikeli eğilim Boğa: Her şeyin vizyonunu engelleyen detaylarda zaman harcayın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Tutarsızlık, sonuna kadar bir plan veya projeyi takip etmemek.

Bugün 7 Haziran 2019’da Çift Hayat’ın Boğa Aşk Burçları Nedir

Bugün en iyi ilişki: Bu Cuma sizin için su işaretleri, Yengeç ve zıt Akrepinizle, aynı zamanda elementinizin Başak ve Boğa ile sizin için iyi bir gün.
En gergin ilişki: Aslan ve Kova’dan birisiyle olabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: toprak ve su belirtileri ile çok iyi.
Eğer bekarsanız: bu günler sizin için “aşk fethi” adı verilen ve birçok sır keşfedeceğiniz bir aşamaya başlayacaktır.