Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Şimdi Boğa burcunuzda bulunan gezegensel kombinasyonlar, yaptığınız her şeyde kendinizi incelemenize ve mükemmelleşmenize ve size yaklaşanların niyetlerini daha iyi anlamanıza ilham veriyor. Paranın her şeyi başarabileceğini söyleyen insanlara dikkat edin çünkü böyle düşünerek para için her şeyi yapabilirler!

Farklı bir şey yapacaksınız, sizi bir kez inciten bir gülümsemeyle beklemeyin ve unutmayın, bu tür insanlar için kayıtsızlığınızdan daha iyi bir ders olamaz! Bugün ne ekersen onu biçersin, karşılığında hiçbir şey beklemeden hepsini yaparsın ve düşündüğünden çok daha fazlasını alırsın.boğa burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Aşk hayatında, geçmişin üzücü gölgeleri veya travmatik anıları ile karıştırılmaması gereken yeni ve mutlu bir aşamaya başlıyorsunuz. Önceki ortaklarınızla durumları gündeme getirmeyin ya da mevcut aşk ilişkinizde kıskançlık sahneleri yaratmayın. Sadece sana uygun değil.

Sağlık
Sezginiz, sizi inciten bir şey yapıp yapmadığınızı anlamanıza ve tüm zararlıları ortadan kaldırmak ve sorumluluk ve titizlikle Boğa tarzıyla hayatınızı kontrol altına almak için gerekli bilgeliğe sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

İş
Omuzlarınızda sorumluluklar, fazla çalışma ve birçok şeyden dolayı yük altında hissediyorsunuz. En iyisi? İş endişelerinin sizi ezmesine izin vermeden mümkün olduğunca sportif olan her şeyi alın ve bu hafta sonu rahatlayamazsınız.

Para ve Şans
Alışverişe gitmek, harcamak ve size uygun olmayan borç almak için karşı konulmaz itici güçler hissedeceksiniz. Elinizde biraz para varsa derhal mağazalara koşmayın. Biraz daha uzun süre tutun, daha iyi bir ekonomik durum için bekleyin; bundan nasıl daha fazla yararlanabileceğinizi göreceksiniz. Cebini kontrol et!

Bugün Boğa Burçları Nedir 9 Haziran 2019

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: şu anda ne yapmanız gerektiğini söyleyen bir önsezi veya sezgi.
Burcunuzdaki bugünün tehlikeli trendi Boğa: Yapmanız gereken bir şey yapmayın ve yapamadığınıza pişman olun.
Nelerden kaçınmalıyım? “Sözde” a priori yargılar “, yani bütün delilleri incelemeden sonuçlara ulaşmak.

Boğa’nın Aşk Burçları ve Bugünkü Çift Yaşamı Nedir 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz Yengec, Akrep veya Balık gibi bir su işareti ise, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: Koç, Aslan ve Kova burcu olan insanlarla yüzleşmekten veya tartışmadan kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer su ve toprak elementleriyle (Boğa burcu, Başak burcu, Yengeç, Akrep ve Balık) uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: Hayatınızda, size nasıl değer vereceğini bilemeyen birinden daha yalnız olmanın daha iyi olduğu belli anların olduğunu anlayacaksınız.