Ikizler Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Bu doğum günü döngüsünde bir refah ve öğrenme döngüsü içinde somut adımlar atıyorsunuz. İlişkiniz hakkında sizi endişelendiren bir şey açıklığa kavuşturulur ve destek alırsınız. Burcunuzda çok mutlu bir aşama yaklaşıyor, İkizler. Yolda geziler var.

Olabilecek beklenmedik bir şey için endişelenmeyin, çünkü fark yaratacak olan tutumunuz olduğundan her şey olumlu bir şekilde tersine çevrilecektir. Çok yakında bir aile işletmesi olasılığını göz önünde bulundurmaya başlayacaksınız. Bu kötü bir fikir değil, ama daha iyi çalışmalısın, böylece çözülecek hiçbir son kalmayacak.ikizler burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
En az düşündüğünüz, size beklediğiniz kelimeyi söyler. Soğuma tehlikesi olan bir şeyi duygusal olarak ısınma fırsatınız olacak ve bunu yaparken yeni yoğunluk ve tutku biçimlerini keşfedeceksiniz.

Sağlık
Düşmene izin verme, İkizler. Eğer bir şeyden hoşlanmayan bir sağlık hissederseniz, kaybedilen toprağı iyileştirmeyi teklif edin. Fiziksel gelişiminiz için gereken zamanları harcamazsanız bile, biraz egzersiz yapmak hiç olmamasından iyidir.

İş
Gittikçe oynamaya devam et ve hayallerinin kristalize olduğunu göreceksin. En önemli şey sebat ve esnekliktir ve sizin durumunuzda, neyse ki, bu doğum günü döneminde, bunları uygulama kapasiteniz ve iyimserliğiniz var. İşsiz olanlar, aradıkları işi almalarına yardımcı olacak pozitif bir tonda titrer.

Para ve Şans
Ekonominiz yeni olasılıklara açılıyor, ancak size eşlik eden doğaçlama tutumunu bir kenara bırakmak zorundasınız çünkü konsolide edilmemiş bir işe kör olarak güveniyorsanız, ekonominizi tehlikeye atabilirsiniz.

İkizler Günlük Burçlar Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: altıncı hissinizin keskinliği ve bugünün çok iyi olduğu sezginiz.
İkizler burcunuzda bugünün Salı günü için tehlikeli bir trend: daha sonra başarmanız için çok işinize mal olacak bir şey vaat ederken acele edin.
Nelerden Kaçınmalıyım?: En baştan yapmamak için zaman ve enerjiyi iki kez aynı işi yaparak harcamak.

İkizler Günlük Aşk Falı ve İkili Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Salı günü, hava işaretiniz Kova ve Terazi gibi öğenizin diğer işaretleriyle ilişkilerinde çok iyi desteklenir, ayrıca Yay burcunda ateşle birlikte iyi dalgalar vardır.
En gergin ilişki: Başak veya Boğa gibi toprak elementlerinden biriyle tartışma yapmaktan kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: genel olarak elementinizin ve ateşin işaretleriyle, ayrıca Scorpion ile, su olsa bile, ve Yengeç ile çok iyi.
Bekar veya bekarsanız: Bu doğum günü boyunca size yaklaşan insanlar arasında sizi güçlü bir şekilde arayacak, kalçalarınızı takip edecek özel birileri olacak, bir romantizm ortaya çıkabilir.