İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

Aşk
Yerli evli olduğunuzda, Pluto tarafından armonik açıdan şımarık olacaksınız. Bu gezegen sizi tutkuyla karşılayacak, eşinizi ya da eşinizi tamamen su altına alabilecek durumda. Yedinci cennet size vaat etti.

Bir beat kaybetmeden tadını çıkarın! Tekli, şehvetli iletişim sevginin ön planında olacak. Bağlantılarınız sizi tüm tutku sevincini tanıyacak, ancak yeterince genişleyemiyor gibi görünüyor: mevcut daha iyi mutlulukların tadını çıkarmanızı sağlayacak bir bakış açısı.ikizler günlük burç 1 subat 2018

Para
Cıva gezegeninin etkisi duyarsız görünüyor. Varoluşu basitleştirmek için, düzeni koyup geçmişin bazı unsurlarını yararsız hale getirmek için hafifçe tavsiye etmelidir.

Mali alanda özellikle, değerlerin uyumasına izin vermemek, ancak aktif bir tutumu benimsemek, yokolabilecek bazı varlıklardan kurtulmak meselesidir.

İş
Sabit bir işiniz varsa, sizi maceraya götürecek olan dernek projeleri tarafından baştan çıkarılmamalıdır. “Elindeki serçe, uçan vinçten daha iyi”.

Sağlık
Eğer fazlalık, özellikle aşırı besin veya sevgi kat ederseniz, bedeniniz kesinlikle kabul etmeyecektir. Bir atlet veya şöför diyeti uygulamadan, düzenli olarak egzersiz yapın ve yemeklerinizi dengeleyin emin olun. Yani, çok daha iyi hissedeceksin.

Aile
Çocuklarınızdan biri muhtemelen duyulması ve anlaşılması için her zamankinden daha fazlasına ihtiyaç duyacaktır. Dikkatli olun ve hazır olun. Merkür, bu sıkıntılı çocuğa yardım etmek için ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.

Sosyal hayat
Bu küresel iklime göre, o zamana kadar sizin için bilinmeyen bir entelektüel veya manevi dünyayı açma imkânı olacaktır. Bunu, çalışmalar, okumalar veya alışılmadık veya üst düzey çıkarlara sahip kişilerin katılımıyla gerçekleştireceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.