İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Çevrenizdeki her şey, özellikle herhangi bir kötümser dalgadan veya olumsuz insanların etkisi veya yorumuyla taşınmazsanız, bir tutum değişikliği ile daha iyi bir hal alacaktır. Bu pazarın imzalanması için geçen Ay, herşeyi dönüştürüyor. Bir zamanlar bugün aşkta cesur görünen şey, doğal bir şey olarak sunulmakta ve kendinizi daha fazla özgürlük ve daha geniş bir zihniyetle tutkuya bırakıyorsunuz. Kendinize karşı kendinizi engellemeyin, kendi kendinize, Geminizce işaretinizin en iyi derecesine kadar hareket edin.

Aşk
Aşk ilişkinizi canlı ve güzel bir şeye dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz şey, geçmişte yaşadığı hüzünlü anıları ortaya çıkarmak değildir. Ay etkisi, ilişkinizde daha rahat ve sınırsız olmanıza yardımcı olacaktır.ikizler burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Evlilik hayatında başarılı olmak için yüreğe sahip olacaksınız ve size nasıl yardımcı olacağını bileceksiniz. Eşiniz veya partnerinizle iyi bir ilişki kurma çabalarınız başarılı olacaktır. Tekler için, Satürn’ün bu yönü, kısıtlama olmaksızın bir zevk peşinde koşmayı ima eder. Yani, yol serbest olsa bile, iyi çalışan bir tutkuyu yasallaştırmak için aceleniz olmayacak. En geleneksel olanı, özgür birliği savunmaya başlayacak.

Sağlık
Bugün sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun bir gündür, bu yüzden komplikasyonları önlemek ve kendinizi aşırı şekilde boğmamak için kolaylaştırın. Eğer dengeli davranırsanız, işaretiniz sağlıklıdır, fakat eğer yardım etmiyorsanız sorunlarınız olur.

İlerideki zorluklarla daha iyi başa çıkabilmek için muhtemelen bir fitness programına ihtiyacınız olacaktır. Sindirim sistemini yalnızca iki veya üç gün boyunca sadece sebze veya meyve alarak tahliye etmeniz tavsiye edilir. Her durumda ağır yiyeceklerden kaçının.

İş
İşinizde ortaya çıkan bazı yeni programlar veya bazı dönüşümler, yaşam ritminizi ve normal bioritminizi değiştirerek sizi endişelendirebilir. Yapmanız gereken ilk şey, mümkün olan en kısa zamanda değişikliğe uyum sağlamaya çalışmaktır.

İşinizde, yeni görevleriniz veya görevlerinizden aşırı derecede etkilenmeyin: meslektaşlarınız veya astlarınızla zamansız bir şekilde çelişme riskine girersiniz. Kendinize özellikle vazgeçilmez olduğuna inanmayın; bazıları sizin yerinizi almak veya sizi itibarını zedeleyecek bir hata bekliyor.

Para ve Şans
Dürtüsel yatırımlardan ve zamansız veya duygusal alımlardan kaçının. Daha önce bir kredi kartı aldıysanız veya fazladan paraya sahipseniz hemen harcamaya çalışmayın. Tüketici zihniyetini değiştirmenin zamanı geldi ve mübarek işaretinin pratik kısmını işe koyma zamanı geldi.

Tam bir finansal kayıplar günü olacak. Tüm spekülasyonlardan, işlemlerden, pazarlıklardan, çok fazla tüy bırakma cezasından kaçının. Büyük oynamak ya da riskli operasyonlara girmek felaket olacaktır: bu zeminde hiç şansınız olmayacak ve üstelik sizi çiğnemek için de riskiniz olacaktır.

Aile
Çabalarınız sayesinde uyum ve dinginlik aile hayatınızda. Yakın çevrenizle çatışmalardan kaçınmaya çalışacaksınız ve bazılarınız arasındaki anlaşmazlık durumunda arabuluculuk yapacaksınız.

Sosyal hayat
Çekişmeli bir davayı çözmeye çalışmak için kötü bir gün. Bir davaya yakalanırsanız, sonunda başarılı olacağınızdan emin olmadan çok fazla para harcayacak ve çok zaman kaybedeceksiniz. Yani, beklemek veya her şeyi dostane bir şekilde düzenlemeye çalışın.