İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Çok yönlü İkizler burcunuz, bu anlarda kısa bir zamanda fazladan gelir elde etmenize yardımcı olacak bir döngüye başlıyor. Ekme yaptığınız şeyi toplamak için güvenli bir şekilde seyahat etmeniz gereken fırsat yolları açılıyor.

Önemli bir şey, duygusal gerçekliğinizde gerçekleşir ve yaşadığınız bu doğum döngüsünü kökten değiştirecek ve “önce ve sonra” işaretleyecektir.ikizler burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Hayat sizi iyi yargılamanızın gösterilmesi gereken bir seçim durumunun önüne koyacaktır, ama sadece duygusal bir soruya karar veren ve yüreğinizin arzularını uygun yere koyan mantığa izin vermeyin.

Sağlık
Genel olarak hijyen sorunları ve genel sağlık algınız, şüpheli kimya ilaçlarına başvurmak zorunda kalmadan, doğal olarak üstesinden gelmenize yardımcı olacak unsurlar olacaktır, bu güne kadar bu küçük rahatsızlıklar.

İş
Tek taraflı kararlar vermeyin çünkü işiniz, kolektif ve ekibin eylemine bağlıdır ve eğer bir eleştiri ya da farklı görüşleri dinlemeden, kendi kendine yeterlilik pozisyonu alırsanız, hatalar yapabilir ve işte zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Para ve Şanslar
Sadece gelmeyen ve yasal bir karar beklemeyen bir para ile ilgili iç korkuları ile biraz huzursuz olabilirsiniz. Neyse ki sizi çevreleyen gezegen dalgası olumlu ve yakında mutlu çözümler olacak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.