İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Güçlü bir Venüs atmosferi ile bu gökyüzü ile, bekarların sevgilileri tercih edilecektir. Eğer memnun etmeye çalışırlarsa, mükemmel bir şekilde başarılı olurlar. Fakat hayal güçleri tarafından çok fazla taşınmamaya dikkat etmeliler ki, bunlar üzerinde hileler oynayabilir. Çiftler için tatminkar olmayan gün. Dissent genellikle kendi nesnesi olarak paraya sahip olacaktır. Eşiniz veya partnerin ağustos böceklerini oynayacağı için karınca göstereceğiniz kadar. Ayrıca, ruh haliniz sık sık banka hesabınızı yansıtacaktır!

Para ve Şanslar
Malzeme planı kademeli bir gelişme kaydedecektir. Mars’ın kötü duruştaki etkisinin paradan tasarruf etmeyeceği söylenmelidir. Ama bugünden, daha iyi olacaksın.ikizler burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Gezegen güdülerinizin profesyonel girişimlerinizi destekleyeceği ve onlara mükemmel şanslar vereceği için, size “gözüpek” diyenleri dinlemeyin. Sadece tutkunuzu biraz kontrol etmeye çalış, böylece yel değirmenlerine karşı savaşma hatasını yapmazsın. Çok gerçekçi olun: İyi bir organizasyon, somut önlemler projelerinizi desteklemelidir.

Sağlık
Mars ve Neptün’ün kötü bir şekilde konumlandırıldığı, eyleminin bazen hassas olduğu astral bir düet etkisi altında olacaksınız. Hiçbir ciddi hastalık sizi tehdit etmiyor, bu noktada emin olabilirsiniz. Ama direnişiniz bir şekilde düşebilir, bu durumda formda kalmak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gerekecektir. Özellikle, viral veya mikrobiyal tipte bulaşıcı hastalıklar ile insanlara yaklaşmaktan kaçının.

Aile
Pluto’nun olumsuz etkisi çok ılımlı olacaktır. Bir madde çatışması ailenizin bazı üyelerine karşı çıkıyorsa, ateşe yağ atmamak için emin olun. Böyle bir müdahalenin, atmosferi tekrar zehirleyebilecek olan eski şikâyetlerin uyanmasıyla sonuçlanması muhtemeldir.

Sosyal Yaşam
Başkalarıyla olan ilişkileriniz hakkında her şey bugün ön plana çıkacak. Özellikle ikinci on yılda iseniz, arkadaşlık alanında önemli olaylar gerçekleşecektir. Bu olayların mutlu ve felaketsiz bir dönüş yapmasını sağlayın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.