İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Seninle uyumlu olabilecek birine bakıyorsun ve her ikisi de aynı duygusal dalgada titreşiyor.

İlk hayranlık anları geçtikten sonra oturup, o kişinin sizin eşiniz veya partneriniz olmak için gerçekten aradığınız kişi olup olmadığını analiz etmeniz gerekir, ancak önce keşfetmeniz, hiçbir şeye vaat etme veya taahhüt etmemeniz gerekir.ikizler burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

İlk görüşte “cazibe” ile “sevgi” arasındaki önemli ayrımı hep hatırlayın. İlki bir duygu, ikincisi bir his ve ünlü “ilk bakışta aşk” mevcut değildir. İnsanlar birbirlerini tanır, birbirlerini çeker ve birbirlerine çekerler, birbirlerini keşfederken ilişki pekiştirilir.

Aşk
Tanıştığımız birisi hemen tanışırsa, “Seni seviyorum” dedi, çünkü duygusal açıdan olgunlaşmadığı için ona kredi vermeyin, sevgi ve arzu ya da cazibe arasındaki farkı bilmiyor ya da başka biriyle tanışmayı seviyor diyor pervasız biri kişi.

“Seni seviyorum” diye söyleniyor, kalpten çıktığında ve ikisi de birbirini tanıyor ve birlikte paylaştıklarında, sadece “seviyorsun” değil, bu sevgi değil.

Sağlık
Jüpiter’in geriye dönük eyleminden dolayı şimdi kulaklarına ulaşan birçok haber yalnızca söylenti.

Her şeye girerseniz, sinirlerinizi etkiler ve bu nedenle sağlığınız üzerinde olumsuz etkilere neden olur.

İş
Genellikle işler ne iyi ne de kötü, ancak değerler ölçeğimize göre sınıflandırmaya eğilimliyiz ve bu hafta sonu çalışma hayatınızla ilişkili koşullar bu aralıkta bulunuyor. Bu nedenle, yeni bir teklif veya öneriyi kabul etmeden önce iyi bir analiz yapın.

Para ve Şans
Yolda, özellikle hukuk oyunları, şans ve çekilişler ve çekilişlerle ilgili konularda para var.

Bu geri ödemeyi hemen almazsanız endişelenmeyin, çünkü birkaç gün içinde elinize geçeceksiniz. Burcunuza iyi ekonomik zamanlar geliyor.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.