İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Hiçbir gezegen hayatınızı birlikte etkilemez. Yani, yanılma riski çok fazla olmadığında, huzurlu bir evliliğin öngörülmesini sağlayabilirsiniz. Dayanışma hissedecek ve eşinize yakın olacaksınız. Fakat aile ilişkilerine öncelik verilebilir, belki de bir çift olarak hayatınızın zararına! Bekar, sevdiğiniz kişiye sevginizi bildirmek için bir an için tereddüt ederseniz, hızlı hareket etmesi gerekecektir çünkü eğer Venüs gezegeni bu projede yüzde yüz destekliyorsa, uzun bir süre için işaretinizi etkilemeyecektir.

Para ve Şanslar
Para problemlerinden korkan sen, Pavois! Bu alandaki gezegen etkileri olumlu olacaktır ve maddi durumunuzu önemli ölçüde pekiştirmenizi sağlayacaktır.ikizler burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Venüs’ün bu yönü ile, efendim, özellikle de siz, hanımefendi, ilerleyen yaşınız hakkında belirsiz bir endişe duyacaksınız. Takılarındaki düşüş hakkında endişeleneceksiniz. Eğer yaşlanma kaçınılmaz bir süreçse, yavaşlayabileceğinizi bilin. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, her sömestrde bir aylık selenyum tedavisi sunmaktır. Eczanelerde satılan bu değerli eser element, zamanın hakaretlerine daha iyi dayanmanıza yardımcı olacaktır.

İş
Jupiter, başarı ve genişleme gezegeni size destek verecek ve yeni hayatınızı kariyerinize çekebileceksiniz. Yani yelkenlerinizde rüzgar olacak ve başarı parmaklarınızın ucunda olacak.

Aile
İçinden biraz daha fazla dikkat etmelisin. Bazı bezeme çalışmaları gereksiz olmayacak ve genellikle iyi bir tada sahip olduğunuz için dekorasyona özen göstermeniz gerçekten zevk alacak.

Sosyal Yaşam
Jüpiter’in güçlü dürtülerini zevkle, coşkuyla, heyecanı kıvırma noktasına taşacaksın. Saklayamayacağınız söz vermemek için dikkatli olun.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.