İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Bu ay transit ile en göze çarpan nitelikleriniz vurgulanır, bu yüzden onlardan yararlanın ve her şeyden önce başkaları tarafından etkilenmenize izin vermeyin. Yolunuzu bağımsız olarak harekete geçirin, ama diğer insanları göz önünde bulundurun. Kelimelerinizle başkalarını incitebilir veya incitebilirseniz, anın dürtüsünden kaynaklanan hiçbir şey söylemeyin. Dikkatli çalışın ve sorun olmayacaktır.

Borçlularınızdakilere bile ısrar etmekte tereddüt etmeyin. Tabii ki, Mercury’nin yardımıyla, paranıza geri döneceğiniz azim ve sağlamlık dintiyle olacak.ikizler burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Yanan bir sevgi çemberinde hareket edersiniz ve şimdi geçmişin pek çok kuşkusu umut verici ve mutlu bir şekilde çözülür. Kötümserliğin ardında bırak ve geleceğinin fethine kararlılıkla gidebilirsin. Tutkulu bir gecen olacak.

Sağlık
İşleri perspektif içine koyun ve sinir sisteminizin değişmesine yol açmayacak şekilde acele etmeden her şeyi yapmaya çalışın. Sağlığınız bu kadar çok dürtü aldığında bu süre zarfında sabrınız ve irademiz vazgeçilmezdir.

İş
İşaretinizin yaratıcı kapasitesi, zorlukların üstesinden gelmenize ve işinizdeki karmaşık durumları çözmenize yardımcı olacaktır. Bu, çözümleri bulmak için iyi bir döngüdür, ancak öbeklerinize daha fazla dikkat etmelisiniz.

Para ve Şanslar
Mevcut gezegensel titreşim, sezginizi keskinleştirir ve görünüşlerin ardında gizli fırsatları keşfetmenize yardımcı olur. Bu şans ve çekiliş, yarışmalar ve yarışmalar için mutlu bir an, ama dikkatli olun ve her zaman zamanında çekilme.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.