İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Cetvelin Mercury, Kova’nın geniş işaretinde, konuşmaya gelince seni zıvana vuruyor. Dikkat et, İkizler.

Pervasızca davranırsanız, ifadelerinizin ölçüsünü ölçmeden, size olan ilk şeyi söyleyerek, duyarlılıklara zarar verebilirsiniz.ikizler burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

Uzun zamandır sizi görmeyen ve duygusal manzara içinde daha büyük bir yoğunluğa sahip olan bir insanın haberi olacak, özellikle de şu an yalnız veya bekar durumda olmanız durumunda. Yeni durumlara yanıt verebileceğiniz çevik yolu keşfettiğinizde şaşıracaksınız.

Aşk
Yenenç Mercury’nin bu Perşembe günkü transit geçişleri ile duygusal hayatınız derinleşir ve duygusal sorunları çözersiniz.

Geçmişten sizi uzunca bir süre görmemiş bir kişi yeni teşvikler ve keyifli haberlerle geliyor.

Sağlık
Gençleşmiş hissedeceksin. Mevcut gezegensel hareketler kişisel iyileşmeniz için olumlu çünkü Güneş’ten, saf havadan ve doğadan, hava izin verin ve evden çıkıp, bir havuz veya kumsalda yıkan ve dinlenmek için evinizden ayrılın. Karınız varsa, dikkat edin, kayma ve düşme eğilimi gösterir.

İş
İkizlernizin çalışma kapasitesi yükselişte ve iyi titreşimlerle birlikte çalışanlarınızın niyetlerini açıkça anlayabilir ve şu anda çalışma ufağınızda ortaya çıkan yeni durumlara mükemmel bir şekilde sığabilirsiniz.

Para ve Şans
Bu gecelerden birinde, muhtemelen bugün ya da yarın rüyasında paranızın işe alınmasının en iyi yolunu göreceksiniz.

Sizi bir işyerinde açmaya ikna etmeye çalışan birisi var. Ek bir işte iyi kazanç dönemi başlar.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.