İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2018

Bildiğiniz gibi bu Cuma, Zodyak gününüz, Mercury gezegeninin yönetiminde, işinize özen gösterin ve meslektaşlarınızın kişisel konularını diğer insanlarla tartışmayın; çünkü bugün bir kararsızlık halesiyle çevrili ve en azından düşündüğünüz gibi düşünüyorsunuz Sizin için hoş olmayan bir duruma girmek.

Yakın zamanda paranızla ilgili sorunlar yaşadıysanız, bir ekonomik düzelme döngüsü başlatıyorsunuz.ikizler burcu günlük burç yorumu 16 şubat 2018

Şubat’ın ikinci haftasından itibaren açılan dönem ümit vericidir ve özellikle de öğe, hava, Ayin yüreğinizi hızlandırarak sizi sevmek ve tutkuyu çağıran Ay’tan vazgeçerseniz bu avantajı kullanmalısınız.

Aşk
Aşk ve eğlenceyle ilişkili yoğunluk ve arzunun sahnesi. Gizliliğinize yeni bir heves katın.

Rutin vakit geçirmek, haftasonu bir hafta sonu, herkesten uzakta ideal bir yere gitmek ve kalplerini açan o kişi ile her şeyden önce telefonda kalmadan daha fazla eğlenmenin vakti geldi!

Sağlık
Günlük endişelerinizin hayatınızı kontrol etmesine izin verirseniz, bu endişeler fiziksel problemlere neden olmaya başlar ve kısa sürede sağlık ve hastalık konusunda kötü hissedeceksiniz.

Herkes kendi eylemlerinden sorumlu olmalıdır ve bunu kendi deneyiminden biliyorsun.

İş
Evdeki ek masrafların olacağı ve onlarla yüz yüze gelebilecek bu parayla bir döngüyü göstereceğinden, boğulmuş olmadan yapabileceğiniz ek işi yaparak gelirinizi artırmak için bu astral konjonktürden yararlanın.

Para ve Şans
İşinizde olan insanlarla sizinle görüşürsünüz ve bu anlamda sizinle bir şeyler yapmayı düşünüyorlar

Tekliflerini analiz edin, fazladan para kazanmanın iyi bir yolu olabilir, ancak normal bir mesleğini henüz doğru olmayan bir şey için terk etmeyin İkizler.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.