Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Kozmik enerjiyle, İkizler burcunuz bu doğum günü döngüsünde alır, dengesiz durumlar dengelenir. Ailenizden zor durumda olan bir üyeden hoş bir haber alıyorsunuz. Başlangıçta aksilikler ortaya çıkmasına rağmen hiçbir şey için canınızı sıkmayın ve niyetinize devam etmeyin.

Bu anlarda, anılarınız ve fikirler aklınıza gelir, eğer onları beslerseniz size zarar verebilecek olan aklınıza gelir, çünkü bunlar aydınlık hediyenizin değil geçmişin bir parçası olmalıdır. Aşık, önünüzde muhteşem bir an var, argümanlar veya şüphelerle şımartmaya gitmeyin.ikizler burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Şimdi zevk aldığınız duygusal ilişkide kendinizi güvende hissedersiniz, ancak temkinli olmalı ve eşinizle ve arkadaşlarınızla sorunlara ve düşmanlıklara neden olabilmek için kendi iç çevrenizdeki insanların sarılmasına izin vermemelisiniz. Sevgi, samimi yaşamınızda bir sabittir ve onu sonuna kadar yaşayacaksınız.

Sağlık
Ay’ın etkisiyle, sabah saatlerinde biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Gecenin zor yönleri de var bu yüzden bu hafta sonu yatmadan önce alkollü ve heyecan verici içeceklerden kaçının.

İş
Bazı durumlarda istihdam durumunuzdaki değişikliklerden şaşırmış olabilirsiniz. Anlayışsız patronlarla ve üstleriyle yüzleşmek zorunda kalmasına rağmen, cesaretini kaybetmeyin ve yapılan yolu sürdürmeyin. Yavaş yavaş bir çalışan olarak değerinizi fark edecekler ve çalışma ortamınızın nasıl radikal bir şekilde değiştiğini göreceksiniz.

Para ve Şans
Doğum gününüzün bu döneminde borçların aşılmaması veya karışmaması için harcamalarınız üzerinde sıkı bir kontrol sağlayın. Tasarruf duyunuzu uygulayın ve gerekli paranın rekor sürede nasıl göründüğünü göreceksiniz. Ekonomik problemlerinizi çözme şansına güvenmeyin.

Bugün 2 Haziran 2019’daki İkizler Astrolojisi Nedir?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Yaşam kalitenizi arttırmak için değiştirilmeyi hak eden her şeyi değiştirmeye sizi istila eden arzular.
İkizler burcunuzda bugünün tehlikeli trendi: karamsarlığın veya ataletinizin planladığınız gibi davranmanızı engellemesine izin verin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Etrafınızdaki abartılı insanlardan etkilenen duygusal patlamalar.

2 Haziran 2019’daki İkizler Çifti Yaşamı Tahminleri nelerdir?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz sizinki, Gemini’nin yanı sıra Terazi gibi bir hava işareti ise, bu Pazar günü işinize yarayacak.
En gergin ilişki: eşinizle veya Akrep burcu, Balık burcu, Toros ve Oğlak burcunun bir arkadaşı ile tartışma ya da yanlış anlama eğilimindesiniz.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer hava unsurlarıyla (İkizler, Terazi ve Kovalar) ve iki ateşle (Yay ve Aslan) uyumlu bir tondasınız ve öğleden sonraları merakla Başak’la birliktesiniz.
Bekarsanız: Gemini doğum gününüzün ikinci aşamasına denk gelen Haziran ayının bu ilk günlerinde, sosyal çevrenizde dolaşan insanlar tarafından gururlandırılmış, sevilmiş ve tanınmış hissedeceksiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.