İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
İkisi için yaşayan işaretin yerlileri harika bir gün yaşayacaklar. Çiftlerindeki istikrar daha net görünecek, olası gök gürültülü fırtınalar ve son zamanlardaki az sayıda bulut bulanık olacak. Unutmamak gerekir ki, her şey bir günde çözülmez ve ortak yaşam hazırlanır veya diğerinin anlaşmasıyla devam eder. Ruh eşini çabuk bulma şansına sahip olmak isteyen bekarlar daha fazla açılmak zorunda kalacaklar.

Para
Donanım alanında kendinizi çok yakından izlemek isteyeceksiniz. Gerçekten de, Jüpiter’in öforik etkisi sizi etkileyebilir. Her yerde para harcıyor olacaksın ve alışverişin tıkanıklığı felaket olabilir. Neyse ki, Jüpiter ayrıca şanslı çekimler ve çok ilginç fırsatları da destekleyecek.ikizler burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Meslek tarafında, defilelerinize uyuyun. Endişelenmenize gerek olmadığını düşünüyorsanız bile durumunuzu herhangi bir yolla birleştirin. Bu an, organize etmek, yapılandırmak, yönetmek, yönetmek, tasarruf etmek ve gelişmek için iyi seçilecektir. Eğer bir sorumluluk pozisyonunuz varsa, yıkıcı kararlardan ziyade saygınlık yerine gidin. Diğer bir deyişle, en etkili eyleminiz karar vermek yerine ilham vermek olacaktır.

Sağlık
Cennet yorgunluk ve strese karşı büyük bir direnç verdi. Ama, hepsi aynı, vücudunuzun sınırları var, unutma. Ona bakmak ve onu eksik olabilecek bir enerji ile yeniden şarj etmek için, dengeyi yeniden sağlamada eşsiz olan Japon shiatsu gibi bir masaj yapmayı tercih edin.

Aile
Plüton Konseyi: Sosyal ve mesleki yükümlülüklerin çoğuna rağmen, ailenizi ihmal etmemeye dikkat edin. Varlığınıza, dikkatinize, hassasiyetinize ihtiyacımız var. Sizi sadece iki kapı arasında görebilirsek, ihtiyacınız olan sıcaklığı ve konforu nasıl getirebilirsiniz? Eşinize ve çocuklarınıza daha özenli davranmaya ve onların isteklerini düşünmeye çalışın.

Sosyal hayat
Merkür gezegeninin imparatorluğunun altına yerleştirilen astral ortam, sosyal aktivitelerin güçlendirilmesini destekleyecektir. Uzun vadede ilginç olabilecek yeni ilgi alanları bulacaksınız. Bu yararlı iklimden yararlanmak için yakın geleceğin ötesine bakın.