İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Çiftlerde yaşayan yerliler, harika bir gün yaşayacaklar. Çiftlerindeki istikrar daha net görünecek. Unutmamak gerekir ki, her şey bir günde çözülmez ve ortak yaşam hazırlanır veya diğerinin anlaşmasıyla devam eder. Tek, gezegenin Merkür’ün dürtüleri, yeteneğinizi ve sevginizdeki stratejinizi geliştirecektir. Niyetinizdeki kişiyi mükemmel bir şekilde anlayacaksınız, arzularını tatmin edeceksiniz ve sübtil davranışlarınız onu, sizin için algılanamayacağınızı kesin bir biçimde teşvik edecektir.

Concord için derin bir istekle canlandırılacaksınız ve eşinizde veya partnerinizde olmak isteyeceksiniz. Fakat geçmişin farklılıklarını ve anlaşmazlıklarını tamamen unutmak için büyük çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız. Jüpiter’in koşulsuz yardımı ile beklemeye çalışın. Bekar, iyimser kal! Öncelikle sizi fark etmediğimiz için cesaret kırmayın. Bilmemiz gereken insanlardan biri olduğunuzu bilin. Senin sıran yakında olacak, bundan emin ol.ikizler burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Mars’ın ivme altında kötü görünüyor, paranı harcamak neredeyse imkansız bir arzu yaşayacaksınız. Bir felaketi önlemek için, size unie imzanın imkansızlığına girmenizi sağlayın: size, çek defterlerine ve kredi kartlarının kilitlenmesine, vb. ya da bu kelimeyi korku ile titriyor olsa bile, yararlı satın almaya çalışın.

Bu, beceri ve eleştirel düşüncenin kendini daha iyi hissettireceği maddi olarak şanslı bir gündür. Mali işler daha güçlü olacak ve karınızı karlı hale getirecek bir yeteneğe sahip olacaksınız.

Sağlık
Uzun zamandır sinirlilik ve uykusuzluktan muzdaripseniz, daha fazla bakmayın: Uranüs yüzünden oldu. Şimdi zararlı etkisi bitmiş! Vücudunuzda olduğu gibi kafanızda daha iyi, iyi bir temel dengenin tadını çıkarmalısınız. Ama dikkat: Neptün, her zaman, sizi virüslere ve mikroplara karşı daha savunmasız hale getirebilir.

Mart, enerji ustası, size harika bir fiziksel şeklin tadını çıkarmalı. Evet, ama sadece aşırı çalışmayı önlerseniz, bu gezegenin tehlikede olduğu her zaman mümkündür. Limitlerinizi fark etmeye çalışın ve fiziksel ya da moralinizi bozduğunuzu hissettiğiniz anda durun.

İş
Konsantre, çoklu fikirlerde dağılmayın. Projelerinizi tek tek alın ve sonuna kadar başarı için çalışın. Detayları ihmal etmeyin; ve eğer kendinize bakamıyorsanız, kalifiye ve aşağıdan aşağıya insanlara danışın.

Uranüs’ün bu yönü ile profesyonel yaşamınız kolaylaşacaktır. Projelerinizden biri geciktiyse veya bir meslektaşı ile yanlış anlaşılma hayatınızı zehirlediyse, her şey iyi olacaktır. Günlük çalışmanız size birçok tatmin getirecek.

Aile
Bu açıdan Güneş, çevrenizdeki yaşlılarla ve özellikle de ailenizle sıcak ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır. Güneş ayrıca çocuklarınızla ilişkilerinizi koruyacaktır.

Kabul edebileceğinizin ötesinde, aile hayatındaki kısıtlamalarla boğulmuş hissedebilirsiniz. Çıldırmış olmanız, kendinizi isyana itmeniz ve sadece kendinizi adamak imkansız olmayacaktır. Kendiniz için kendinizi feda etme arzusuna sahip olacaksınız: uzun süreli yatışmanız sizi ağırlamaya başlayacaktır.

Sosyal Yaşam
Sosyal hayatınız çok iyi olacak: dışarı çıkmak, arkadaşlarınızı görmek ve hatta çok kapalı ortamlara ve biraz züppelere erişmek için birçok fırsatı kaçırmayacaksınız.

Dost canlısı bölgede Oğlak burcundan gelen güçlü destek olacak. Evde dikkat çekici bir uyanıklık ve destek bulacaksınız. Huzurunuz için bugün Toros ve Akrep’ten kaçının, çünkü sizi anlamayacaklar ve onlarla yanlış anlaşılmalara bürünebilir.