İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Ay’ın etkisi, geçişiniz boyunca sizin için çok iyi bir ateş işareti ile devam ediyor.

Mahremiyet ve gizlilik konusundaki ihtiyacınızı artırın ve evde kalma arzunuzu ifade edin ve alış verişten veya yürümeden önce evden keyfini çıkarın.ikizler burcu günlük burç yorumu 20 şubat 2018

Bu hissi dinlenmek ve eğlenmek için bu saati adamanın çok verimli olabileceği, ancak sana nostaljik veya üzgün olursa, o zaman git ve git! Kalp ve zihnini aynı yönde koymak bir öncelikler meselesidir.

Aşk
Sabah saatlerinde, geçmiş koşullar hakkında biraz nostaljik düşünceye başlayacaksınız.

Derin bir nefes alın, çevrenize bakın ve şimdiye kadar saygın olan şeylerden daha fazla yaşamaya çalışın, çünkü hayat bir kere gerçekleşmez, ancak her gün biliyorsunuz, İkizler, çevik ve dinamik bir kişilik işaretidir.

Sağlık
Dikkat, İkizler. Sabah saatlerinde biraz konsantre olabilir ve solunum problemleri veya kan dolaşımı muzdarip olursanız, rahatsız hissedersiniz.

Sıkışmayın ve mümkün olduğunca dinlenmeye çalışın, ancak rahatsızlık devam ederse doktora gidin.

İş
Hak ettiğiniz tanımları çok fazla alırsınız. Süreksizlik ve sebat ile, alacaklı olduğunuz pozisyona erişeceksiniz.

Kısa sürede prestijinizi artıracak, ancak ekonomik kaynaklarınızı da artıracak daha iyi ücretli bir iş pozisyonuna gideceksiniz.

Para ve Şans
Yaşadığınız bu astral dönemde paranız eksik olmayacaktır. Bu nedenle, borçlarınızı kademeli olarak terk etmenizi ve finansal açıdan karmaşık hale getirmeyen akıllı alımlar yapmanızı sağlayan gerçekçi hedefler önermenizin nedeni budur. Müreffeh bir astral tona devam edin, avantaj elde edin!

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.