Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

İkizler bu doğum günü döngüsü sırasında şarlatanlar boldur. Size gelenlerin niyetlerini, çaba harcamak zorunda kalmadan para ve şöhreti arttıran fantastik fikirlerle yaklaştırın. Tecrübelerinizden biliyorsunuz ki servet temelde şans eseri çalışma yeteneğinize dayanıyor.

Başka bir düzende aşk hayatınıza istisnai günler geliyor. Zafer mektupları senin ellerinde, İkizler, ve eğer negatif insanlar tarafından etkilenmeni önerip istemiyorsan, her gün daha mutlu ve daha mutlu olma şansını arttır. Kalbinizi, duygusal ufkunuzu şekillendiren yeni bir deneyime açın.ikizler burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Bu doğum gününde, ummadığınız pek çok durumda olacak, İkizler. Bir hevesle ilişkinizi ve aşk istikrarınızı riske atmayın. Baştan çıkarmaya mahkum olacaksınız ve onları kabul ederseniz, eşinizle ciddi sorunlara karışabilirsiniz. Dikkatli olun, aşk hayatınızda ihmal veya önemli bir ihmalde bulunmayın.

Sağlık
Şimdi kronik hastalıklarınızda büyük bir iyileşme ve vücudunuzda genel bir canlanma yaşarsınız. Vücudunuzu kötüye kullanmadan yaşam hediyelerinin tadını çıkarmak, rekabet etmek veya sadece bu zevkten yararlanmak için bu gezegensel dalgadan yararlanın.

İş
Taze ve genç kişiliğiniz, genellikle İkizler, herkesi etkiler ve sonuçta bu çalışma haftasında takdire şayan bir dinamizm ile çalışmalarınızı üstlenirsiniz. Kapasiteniz, tecrübeniz ve pratiklik size şirketinizde ilerlemenizi sağlayacak avantajı verecektir.

Para ve Şans
Ödüllerine daha fazla dikkat et İkizler. Fikirleriniz açık ve net. Bir iş için bir şeyler almayı veya satmayı planlıyorsanız, şimdi idealdir çünkü ekonomik işleriniz bu doğum günü döngüsünde iyi bir hızla ilerliyorlar.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.