Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Konsantrasyon fakülteniz çok yüksek bir tondadır, çünkü Merkür gezegeninin toprak elementi tarafından geçişinden gelen enerji, Jüpiter ve Satürn’ün etkisiyle birlikte – her ikisi de geriye dönük – her türlü olasılık için bir gökkuşağı yaratır. Eşinizle kişisel problemleriniz olsa da, onları çözebilirsiniz çünkü sevgi ve samimiyet, her şey başarılır.

Asıl mesele uzlaşmaya ve hoşgörüye hazır bir zihinsel tutumu sürdürmek, rahatsız edici ve affediciliği unutmak, çünkü gerisi kendi ağırlığına düşecek. Önümüzdeki günlerde sizi çok meşgul edecek bir görev veya sorumluluk alacaksınız.ikizler burcu günlük burç yorumu 28 mayıs 2019

Aşk
Merkür transitinden ortaya çıkan kozmik effluvium, diğer astral yönleriyle birlikte, yanlış umutları beslemeye devam etmeden önce bir durumu tanımlamanın ne demek olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Bu doğum günü döngüsünde, birbiri ardına hızlı bir şekilde gerçekleşecek olan duygusal senaryoların değişikliklerine hayran kalacaksınız.

Sağlık
İkizler burcunuz çok zeki ve çok fazla zihinsel ve uyarlanabilir esnekliğe sahip olmasıyla karakterize edilir; bu nedenle, bu iyi nitelikleri günlük yaşamınızda işe sokun, böylece sağlığınızı korumak için her gün yaptığınız şeyi kendiniz uygun bir şekilde profilleyin.

İş
Çalışma ortamınızda, özellikle doğum gününüzün ikinci aşaması gelecek Haziran’da başladığında, önemli değişiklikler geliyor. Onlar için hazırlanın. Sizi rahatsız eden ve sizi şimdi yaşamınızda olumlu bir şekilde şekillendiren eski koşullara bağlı tutan sorunlara çözümler olacaktır.

Para ve Şans
Bu Salı, planlarınızı gerçekleştirmek ve yatırımlarınızı özgünlük ve yeteneklerle çalışmak için idealdir. Bu aşamada hedeflediğiniz sonuç çok neşelendirecek, küçük bir gerileme ile cesaretiniz kırılmayacak, her şey olması gerektiği gibi çıkacak.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.