Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Konuşmadan önce dilinizi ağzınızda birkaç kez çevirin. Yıldızlar, bir seçim yapmak için size nesnellik eksikliği verir.

Aşk Ortam
Dağılma riski vardır. Duygusal yaşamınızda durgunluk izlenimine sahipsiniz. Projeler günden güne ilerlemiyor ve eşinizdeki hataları reddediyorsunuz. Yıldızlar yargı ruhunu yanlış yönlendiriyor. Sinirlilik geliyor ve tartışmalarınız çok yorucu. Kartları masaya koymanın zamanı geldi.

Sen bir ilişki içinde
Borsalarında zizanie riski var. Yıldızlar anlamanıza yardımcı olmuyor aynı zamanda yarısına da duyarlı olmanıza yardımcı oluyor. Bu günü, daha fazlasını beklemeden hafif konular hakkında konuşmayı planlayın. Arzu yarıya indirgenmiştir ve monotonluk libidonuzdan önceliklidir. Yumuşak sözler ve baştan çıkarıcı bir oyun arzuyu artırabilir.

Tek
Gün oldukça boş. Aşık durumunuzla ilgili tıkanıp karmaşık hale gelen çok şey düşünüyorsunuz. Toplantılar yapıcı bir şeye yol açmaz, sadece maceralar birbirini izler. Baştan çıkarma potansiyeliniz hakkında bir kaç şüpheniz var. Aşk tanrısının bir ok atmasını beklerken canlı hayatınızın tadını çıkarın.
yaramaz avukatın

çalışma
Mevcut faaliyetten ayrılmak için adımlar atmak sizin sorumluluğunuzdadır. Artık sizi memnun etmiyor ve daha zor şartlarda ortaya çıkıyor. İşbirliğini kaçırabilir ve atmosfer gelişmeniz için yeterince iyi değildir.

mali
İhtiyat bugün hala gündemde. Farklı alanlarda kayda değer tasarrufun imkansızlığı ile birden fazla harcama var. Çalışmak ve gelirinizden kâr edememek gibi bir izleniminiz var.

dirilik
Yeterince uyursanız ve biraz egzersiz yaparsanız, bu gerginlik ve zihinsel yorgunluk kaybolacaktır.

aile
Bir ebeveyni ziyaret etmek yerine evde kalabilirsin. Bir yakınlık eksikliği, yüzeysel değiş tokuşlarla iletişimi sınırlar.

arkadaşlar
Çatışmalar, eski bir hikaye ile ilgili açıklamalar koymak için bir bahane verebilir. Zararlı sözler seni üzebilir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.