Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Hayatın şimdi İkizler. Gelecek için mutluluğu ertelemeye devam ederseniz ve gerçekliğinizden hiç bir şekilde zevk almıyorsanız, ne zaman yapacaksınız? Tabii ki yarın için plan yapın, ama şimdiden ihmal etmeyin, özellikle de bugünden itibaren tabelasınızdaki rızanızın enerjisine sahip olursunuz.

Hayatınıza kök salmak için istekli hissettiğiniz, ciddi bir şekilde kendinize bağlı kaldığınız ve hatta evlendiğiniz bir döneme yaklaşıyorsunuz. Ekonomik hayatınızdaki elverişli döngü devam ediyor ve yakında sizi başarılı bir yola sokacak önemli bir bildirim alacaksınız.ikizler burcu günlük burç yorumu 30 mayıs 2019

Aşk
Merkür’ün etkisi nedeniyle cetveliniz, işaretinize girdikten sonra, duygusal sahneniz şok olur. Kıskanç veya kıskanç biriyseniz, eşinizle ilgili zorluklara yol açabilecek sıkıntılı ve biraz rahatsız bir tondasınız.

Sağlık
Bu gezegensel döngüdeki iyi enerji dalgası, bulaşıcı bir problemden veya geçmiş günlerde sizi etkileyen bazı rahatsızlıklardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Restorasyon ve canlandırma sürecindesiniz. Onu yakala.

İş
İstihdam konusu ile ilgili bir gecikmenin ortasındaysanız, iletişim hatlarını işinizde açık tutmaya çalışın ve kendinizi fikir dünyanıza kilitlemeyin. Çok önemli bir iş görüşmesinden kurtulabilirsiniz, çünkü şimdi, doğum gününüz boyunca, sizin için son derece yararlı olan rıza Merkür’ün doğrudan enerjisine sahipsiniz, Gemini.

Para ve Şans
Beklenmeyen bir şey olursa, aceleci bir şey yapmayın ya da aralarında para olan bir işi imzalama olasılığını bozabilecek herhangi bir itici eylemde bulunmayın. Sezginizi uygulayın ve hak ettiğiniz başarıya ulaşın.

Bugün 29 Mayıs 2019’da İkizler Astrolojisi Nedir?

Bu Perşembe Seviyesi enerji seviyesi: orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: dolunayın etkisinden kaynaklanan ani bir ilham kaynağı.
Perşembe günkü İkizler tabelasındaki tehlikeli eğilim: dilinizi bırakın ve söylemediğiniz bir şeyi yorumlayın.
Nelerden kaçınmalıyım: kıskanç insanlardan mırıldanmaya ve taraflı yorumlara dikkat edin.

29 Mayıs 2019’da İkizler İkili Yaşam Beklentileri nelerdir?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz Leo ve Yay gibi bir yangın işareti ve Terazi ve İkizler ile kabul edilebilirse, bu Perşembe günü işler sizin için çok iyi gidecektir. Su olsa bile, Kanser ile iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: Başak veya Balık yerlisi ile ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: tüm işaretlerde iyidir, ancak toprak ve suyla biraz dengesizdir.
Bekarsanız: Son zamanlarda siz ve başka biri arasında ortaya çıkmış olabilecek utanç verici bir durum olan herkes için uygun bir şekilde sonuçlanacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.