İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

İç dünyanız, sizin mümininizin doğrudan etkisi ile güçlendirilir, Mercury ve ekonomik ve iş planlarınızı ve projelerinizi devam ettirmek için kendinizi daha güçlü hissedersiniz.

Ancak, sizden yanlış olduğunu söyleyen sizden biriyle ilişki kurmayı başarabilirseniz çok dikkatli olmalısınız.ikizler burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Sezgileriniz ve deneyiminiz sizi yönlendirsin ve sadece görünüşleri izlemeyin, çünkü bu sizi somut bir şeye götürmeyecektir. Karar vermeden önce, ne yapacağınızı iyi analiz edin.

Aşk
Duygusal yaşantınız yükselişte ve şimdi sizin duygusal sorunlarınızın müthiş bir şekilde çözüldüğü muhteşem döngü sizin için başlıyor.

En iyiyi bekleyin, işe yaramaz endişeleri bir kenara koyun ve ilişkinizden zevk almaya hazır olun.

Sağlık
Yemeğinizi ve diğerlerini uyumlu bir şekilde birleştirmek için iyi bir gün, zihinsel dikkatinizin fiziksel aktivitenizle.

Müthiş sonuçlar elde edeceksiniz ve gelecek hafta ve nisan ayı başlayacak olursanız, bir etkinlik ve sağlık günü başlayacaksınız.

İş
Endişelerin Cumartesi günü çalışmasına izin verme. İşinizdeki problemlerin söylentileri olsa bile, aklınızda onlara önem vermeyin çünkü endişelenerek hiçbir şeyi çözemezsiniz. Sağlığınız daha değerlidir.

Para ve Şanslar
Kesinlikle şu anda açılmakta olan döngü daha fazla para vaat ediyor, aynı zamanda daha fazla ödeme vaat ediyor.

Borçtan kaçınmak ve kazandığınızdan daha fazla harcama yapmamak için ekonominizi yeterince dengelemeniz gerekir.